Krokami Arnolda - co powinno znaleźć się w domowej siłowni?

Krokami Arnolda - co powinno znaleźć się w domowej siłowni?

Domowa siłownia – nie tylko sprzęt!

 

Nie zapomnij o przygotowanie wnętrza do przyjęcia sprzętu – to najprzyjemniejsza tworzenia własnej przestrzeni siłowni! Zastanów się, co Cię motywuje i :

 

wypełnij swoją przestrzeń dodatkami, które pomogą Ci wyobrazić sobie, kim chcesz się stać np. plakatem Arniego.

Dostosuj swoje otoczenie do swojej osobowości, aby w momencie, gdy wchodzisz na swoją siłownię, Twoja podświadomość, była w pełni przygotowana do ciężkiej pracy i sukcesu.

 

Niezbędny sprzęt – co musi się w nim znaleźć?

 

#1 Zestaw sztang i talerzy

 

Jest to najważniejszy sprzęt potrzebny do domowej siłowni i będzie podstawą prawie wszystkich treningów. Pamiętaj, że prawdziwe treningi, które dają wyniki, nie zależą od szerokiej gamy błyskotliwych ćwiczeń, ale raczej od klasycznych, o których wiemy, że działają i przetrwały próbę czasu. Zestaw do ćwiczeń 125kg ze sztangą 180 cm, gryfem 120 cm łamanym, nakładem obciążeń i hantlami pomoże Ci w realizacji tego celu.

 

#2 Ławka

 

Aby jak najlepiej wykorzystać powyższy zestawy – potrzebujesz też ławki. Najlepiej zdecydować się na taką do użytku domowego, ale wysokiej jakości takiej jak ławka treningowa do ćwiczeń PH 2132 stanowiąca idealne połączenie atrakcyjnej ceny z dobrym wykonaniem. Ławka PH 2132 może zostać zakupiona samodzielnie bądź w zestawie z gryfem prostym, łamanym oraz sztangą - bardzo ustawny zestaw pozwalający ćwiczyć efektywnie i cieszyć się z efektów w stosunkowo krótkim czasie.

 

 

#3 Stojak

 

Stojak jest ważnym elementem Twojej siłowni - będzie to największy sprzęt, a także najdroższy. Te wymienione w powyższym zestawie razem z ławką będą odpowiednie, bo są wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać wszystkie te wyczerpujące treningi.

 

#4 Kettlebells

 

Najlepiej zdecydować się na parę stosunkowo ciężkich kettlebells (12-16kg). Takie jak Kettlebell 16 Kg Pokryty Winylem Hms Knv16 Black są znacznie bardziej wszechstronnym sprzętem niż wiele innych. Mogą replikować większość ćwiczeń, które można wykonywać przy pomocy hantli, a także wprowadzać do treningu element dynamiki i treningu funkcjonalnego, właśnie dlatego warto je mieć w swojej domowej siłowni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7900 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Bardzo sprawnie i szybko zrealizowane zamówienie,
2024-04-20
Polecam wszystko ok
pixel