Łyżworolki slalomowe

Z myślą o miłośnikach dynamicznej jazdy sklep be-active.pl przygotował wysokiej klasy łyżworolki slalomowe Nils Extreme. To porządny sprzęt dla osób na średnim i wyższym poziomie zaawansowania, dający możliwość jazdy po różnych rodzajach utwardzonej nawierzchni, gwarantujący dużą zwrotność i dynamikę. Jeśli poszukujesz uniwersalnego sprzętu do zastosowań sportowo-rekreacyjnych, już dziś skorzystaj z naszej oferty!

Co to są rolki slalomowe?

To kategoria sprzętu do freestyle slalom, czyli specyficznej techniki jazdy na rolkach pomiędzy pachołkami, bazującej na wykonywaniu ostrych skrętów i skoków. Jest to wymagający styl jazdy przeznaczony dla osób na wyższych poziomach zaawansowania technicznego, wymagający użycia sprzętu charakteryzującego się lepszymi właściwościami jezdnymi i ponadprzeciętną wytrzymałością. W sklepie znajdziesz różnorodne łyżworolki slalomowe, zarówno modele z trzema dużymi kółkami, przeznaczone do szybkiej jazdy, jak i wersje klasyczne z czterema kółkami, idealnie sprawdzające się w przy skokach ze schodów lub wysokich krawężników.

Tani sprzęt do jazdy slalomowej dla zaawansowanych

Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w profesjonalne łyżworolki dla dorosłych, dostępne w szerokim wyborze rozmiarów, wyposażone w najlepszej jakości łożyska i miękkie kółka zapewniające dobrą amortyzację na twardych nawierzchniach. Wśród prezentowanych produktów znajdziesz m.in. łyżworolki slalomowe z łożyskami klasy ABEC9, wyposażone w aluminiową, jednoczęściową płozę charakteryzującą się dużą odpornością na odkształcenia, z trwałymi kółkami wykonanymi z poliuretanu o dużej gęstości, które dbają o dobrą przyczepność, jednocześnie amortyzując część drgań i wstrząsów.

Postaw na sprzęt wysokiej klasy, przystosowany do rekreacyjnej jazdy szybkiej, wykonywania ostrych zwrotów i pokonywania drobnych przeszkód terenowych, takich jak schody czy wysokie krawężniki. Sprawdź, jakie łyżworolki slalomowe znajdują się w aktualnej ofercie naszego sklepu i załóż zamówienie na model o interesujących Cię parametrach, w odpowiednim rozmiarze i ulubionym kolorze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 6901 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-25
Wszystko w/g zamówienia
2023-09-23
Maska do pływania ok. Szczelna drożna. Już przetestowałem w jeziorze
pixel