Piłka lekarska

Najczęściej wykonana ze skóry, charakteryzująca się dużym ciężarem piłka lekarska to nieodłączny element wielu treningów ogólnorozwojowych oraz bardziej specjalnych ćwiczeń związanych z pracą nad siłą dynamiczną mięśni. Zastosowanie tego typu sprzętu sprawdza się m.in. w treningu cross fit, a także w treningach sportów walki i wielu innych dyscyplinach sportu. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów piłkę lub piłki o pożądanym ciężarze.

Wytrzymała piłka lekarska do budowy siły eksplozywnej

Jeśli zależy Ci nie tyle na zbudowaniu dużej masy mięśniowej, ile na zwiększeniu swojej mocy, ćwiczenia z ciężką piłką będą strzałem w dziesiątkę. W sklepie be-active.pl czekają na Ciebie różne rodzaje sprzętów do ćwiczeń siłowych, w tym wiele typów obciążeń, różnorodne sztangi, hantle i gryfy, ale w przypadku budowy siły eksplozywnej, jednym z najlepszych wyborów są właśnie piłki lekarski. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór piłek o różnej masie. Znajdziesz w tym miejscu stosunkowo lekkie, bo ważące zaledwie 4kg piłki do ćwiczeń siły dynamicznej dla początkujących oraz ich znacznie cięższe, bo ważące nawet 15kg wersje dla osób dysponujących znaczne większą siłą. Zewnętrzna powłoka prezentowanych piłek została wykonana z materiału imitującego skórę naturalną, odpornego na pęknięcia i przetarcia. Dzięki temu każda oferowana przez nas piłka lekarska to sprzęt trwały, który sprawdzi się w warunkach domowych i zastosowaniach profesjonalnych, w sali gimnastycznej lub siłowni. Ćwiczenia z piłką lekarską są sprawdzonym sposobem na urozmaicenie klasycznych treningów siłowych i optymalną propozycją dla osób uprawiających cross fit.

Popracuj nad siłą dynamiczną mięśni, sięgając po dedykowany tego typu ćwiczeniom, profesjonalny sprzęt sportowy. Piłka lekarska zaoferuje wiele opcji ćwiczeń, które wzbogacą Twoje codzienne treningi, stając się dodatkowym impulsem do wzrostu mięśni. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu i inwestycji w dobrej jakości sprzęt od takich marek jak HMS czy Pretorians. Zamów potrzebne Ci akcesoria. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7900 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Wszystko przebiegło sprawnie
2024-04-20
Bardzo szybka wysyłka
pixel