Siodełka rowerowe

Dla miłośników dwóch kółek sklep be-active.pl przygotował różnorodne siodełka rowerowe. To sprzęt przystępny cenowo, ale profesjonalnie wykonany, dzięki temu wygodny i trwały. Znajdziesz w tym miejscu siodełka rowerowe damskie i męskie stworzone z myślą o jeździe rekreacyjnej lub wyczynowej, w tym wersje przystosowane do montażu w rowerach trekkingowych, miejskich, górskich i szosowych.

Szerokie siodełka rowerowe dla komfortowej jazdy

Z myślą o użytkownikach rowerów miejskich i trekkingowych przygotowaliśmy szerokie siodełka rowerowe wodoodporne, w tym modele z odblaskami, które w wyraźny sposób zwiększają bezpieczeństwo podróżowania po zapadnięciu zmroku. Prezentowane siodełka rowerowe to przede wszystkim modele piankowe wyposażone w dodatkowe sprężyny amortyzujące wstrząsy, odblaski i antypoślizgową powierzchnię wykonaną z odpornego na wycieranie materiału. To siodełka rowerowe męskie i damskie, które ze względu na uniwersalną konstrukcję pasują do większości rowerów, są trwałe i łatwe w montażu.

Wąskie siodełka rowerowe amortyzowane

Dla osób użytkujących rowery górskie, szosowe lub wyczynowe typu BMX przygotowaliśmy wąskie siodełka rowerowe amortyzowane. Ze względu na specyficzną konstrukcję, wąskie siodełko rowerowe dobrze sprawdza się przy jeździe szybkiej. Umożliwia rowerzyście zajęcie bardziej ergonomicznej pozycji i tym samym ułatwia rozwijanie dużych prędkości. Co ważne, wciąż jest to wygodne siodełko rowerowe, które zostało wypełnione miękkim, półpłynnym żelem, ma konstrukcję zdolną do amortyzowania wstrząsów, jest uzupełnione paskiem odblaskowym i pokryte materiałem o antypoślizgowych właściwościach.

Wymień zużyte lub niewygodne siodełko w rowerze na nowe, korzystając z bogatej oferty naszego sklepu. Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy różnorodne siodełka rowerowe w wersjach damskich i męskich, przeznaczone do montażu w rowerach niemal wszystkich typów, pasujące do rowerów górskich, miejskich, trekkingowych i szosowych. To porządnie wykonany, trwały i estetyczny sprzęt w super cenach. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8025 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Zamówienie otrzymałam bardzo szybko
2024-07-09
Niektóre obciążniki przyszły trochę poobijane
pixel