gumy power band

Wytrzymałe gumy Power Band to uniwersalny sprzęt treningowy o szerokiej gamie zastosowań. Dzięki prezentowanym akcesoriom możesz wzmacniać siłę mięśni, pracować nad poprawą elastyczności stawów, rozciągać się i rozgrzewać. Gumy dostępne są w dużej różnorodności oporów, co pozwala stopniować obciążenia treningowe, dostosowując je do aktualnych możliwości i potrzeb ćwiczącej osoby.

Trening sportowy i rehabilitacja z gumami mini band

Podstawowym zastosowaniem dla gumy Power Band jest urozmaicenie treningu sportowego o ćwiczenia służące wzmocnieniu siły mięśni, poprawie elastyczności oraz ogólnej ruchomości stawów. W związku z tym gumy oporowe Power Band wykorzystywane są nie tylko przy okazji zajęć sportowych, ale i rehabilitacyjnych. Odpowiednio dobrana guma Power Band może pomóc w stopniowym powrocie do sprawności po przebytym urazie mięśniowym lub kostno-stawowym. Jest także sprzętem ułatwiającym rozgrzewkę oraz rozciąganie po wyczerpującym treningu fizycznym. Ćwiczenia z gumą Power Band mogą być częścią treningu ogólnorozwojowego, siłowego i wytrzymałościowego. Pomogą również w rehabilitacji.

Ćwiczenia z gumami mini band o różnych oporach

Do dyspozycji klientów sklepu be-active.pl przygotowaliśmy różnokolorowe gumy Power Band - każdy kolor odpowiada innemu poziomowi oporu. Gdy podczas kolejnych treningów stosujesz coraz mocniejsze gumy do ćwiczeń Power Band, wykonujesz progres, który owocuje zwiększoną siłą i wytrzymałością mięśni. W ofercie sklepu znajdziesz trwałe gumy do ćwiczeń o różnych poziomach oporów, w wielu kolorach, odpowiednie dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i dla prawdziwych profesjonalistów.

Jeśli ćwiczysz siłowo, uprawiasz aerobik lub poszukujesz taniego sprzętu do rehabilitacji, gumy Power Band będą jednym z najlepszych wyborów. To uniwersalny sprzęt treningowy dla każdego, kto chce wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną sprawność organizmu. W sklepie znajdziesz m.in. gumy Pretorians i HMS. Zamów ich wybrane rodzaje lub zdecyduj się od razu na zakup większego zestawu. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7212 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Świetna sprawa, drugie zamówienie z be-active i ponownie bardzo szybka realizacja. (W środę ok. 23 zamówione, w piątek o 10 kurier puka do drzwi). Produkty zgodne z opisem, bezpiecznie zapakowane, nie ma się do czego przyczepić. Ceny w samym sklepie są bardzo konkurencyjne. Polecam!
2023-11-24
Produkt przyszedł w lekko porwanym i pogniecionym pudle, co sprawia że przekazanie go dalej w tym opakowaniu nie jest możliwe (prezent) bo wygląda to mega nie estetycznie
pixel