Opaski i stabilizatory

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele niezbędnych produktów ułatwiających codzienne wykonywanie podstawowych czynności, jak również podczas ćwiczeń wysiłkowych. Dzięki szerokiej gamie opasek i stabilizatorów, zarówno na nadgarstki, kolana, łokcie, brzuch czy kostki, możecie być Państwo pewni, że każdy ruch nie sprawi Państwu najmniejszych trudności. Wszystkie oferowanej przez nas produkty wykonuje się z uwzględnieniem wszystkich atestów i certyfikatów zapewniając długotrwałe użytkowanie wraz z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe czynności mogą sprawiać Państwo jeszcze więcej przyjemności, a coraz to nowe mięśnie – więcej satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń. Oferujemy nasze produkty w uniwersalnych rozmiarach, gwarantując dobór do każdej sylwetki: zarówno męskiej, damskiej, jak i dziecięcej.


Jesteśmy przekonani, że wszystkie nasze produkty urozmaicą Państwa codzienne treningi i sprawią, że będą Państwo odnosić coraz to większe sukcesy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Jakość wykonania produktów wydaje się solidna, aczkolwiek widać w elementach składowych wyraźne luki lub niedociągnięcia. W moim produkcie jeden z elementów był fabrycznie wygięty, udokumentowałem wszystko zdjęciami, ale udało mi się go odgiąć i zamontować poprawnie. Część elementów była albo brudna albo porysowana. Na uwagę negatywną zasługuje więc średnia jakość dopasowania elementów składowych oraz niska jakość narzędzi dołączonych do montażu. Całość po złożeniu prezentuje się jednak dość dobrze i jest zdecydowanie funkcjonalna. Jedyne co można by zmienić to sposób zamocowania i położenia uchwytów na gryf do wyciskania na ławce tak, aby była lepsza możliwość dostosowania chwytu gryfu dla użytkownika. Dostawa przebiegła bez problemów. Ostatnim aspektem jest cena zestawu, która niestety nie współgra doskonale z jakością. W cenie zestawu dodatkowo powinny się znaleźć dodatkowe obciążniki o wadze 1.25 i 2.5, aby zwiększyć zakres możliwości hantli, lub mały gryf łamany. To powinno zrekompensować wymienione wyżej czynniki. Zwłaszcza, że produkt jest niezgodny ze zdjęciami na stronie. Produkt zdecydowanie dla początkujących / średnio zaawansowanych osób, które wiedzą jak ćwiczyć, ale chcą oszczędzić i dbać o formę w zaciszu domu. Sądzę, że ocena 3 / 5 to stosowna ocena do otrzymanego przeze mnie produktu, chociaż i tak za wysoka.
2024-02-27
Wszystko ok
pixel