Łyżworolki rekreacyjne

W aktywnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu pomogą atrakcyjnie prezentujące się łyżworolki rekreacyjne. To szczególna kategoria taniego sprzętu sportowo-rekreacyjnego o podwójnym zastosowaniu – po zainstalowaniu kółek pełni funkcję klasycznych rolek, a po ich demontażu i instalacji płóz stalowych staje się hokejowymi łyżwami odpowiednimi dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

Najlepsze tanie łyżworolki rekreacyjne dla dorosłych i dzieci

Podstawą naszej oferty jest sprzęt dedykowany młodszym odbiorcom, dzieciom w wieku przedszkolnym oraz młodzieży szkolnej. Jednak niektóre dostępne w sklepie łyżworolki do rekreacji mogą zainteresować również pełnoletnich użytkowników – wystarczy zamówić ich odpowiedni rozmiar. Znajdziesz w tym miejscu tanie łyżworolki dedykowane jeździe rekreacyjnej, przeznaczone do zabaw na świeżym powietrzu w okresie letnim i do wykorzystania podczas zabaw na lodowisku zimą. Wszystkie modele prezentowanych łyżworolek są przystosowane do pełnienia dwóch funkcji. Po montażu kółek łyżworolki rekreacyjne gwarantują dużą frajdę z szybkiej jazdy po równych, betonowych lub asfaltowych nawierzchniach (są wyposażone w wysokiej klasy łożyska i trwałe kółka). Po zainstalowaniu stalowych płóz przekształcają się w klasyczne hokejówki, oferując możliwość zabaw na lodowisku. W ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz różnorodne modele łyżworolek dziecięcych w trzech rozmiarach. Część z nich wyposażona jest w buty z regulacją, co daje możliwość ich lepszego dopasowania do aktualnego rozmiaru stóp dziecka – takie łyżworolki rekreacyjne rosną wraz z młodym użytkownikiem.

Jeśli nie masz sportowych ambicji, a jedynie poszukujesz przystępnego cenowo, możliwie uniwersalnego sprzętu do zabaw na świeżym powietrzu latem i zimą, zainwestuj w oryginalne łyżworolki rekreacyjne Nils Extreme. To dwufunkcyjny sprzęt sportowo-rekreacyjny do zastosowań amatorskich, idealny do nauki jazdy na rolkach lub łyżwach, przystosowany również do wykonywania podstawowych trików, tani i bezproblemowy w obsłudze.

1 / 2
1 / 2
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7900 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Szybko i sprawnie
2024-04-20
Polecam wszystko ok
pixel