Hantle

Regularny trening siłowy to najlepszy sposób na wzmocnienie siły i rozbudowę masy mięśniowej, na zbudowanie wysportowanej sylwetki. W ofercie sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz szereg przyrządów treningowych dedykowanych ćwiczeniom siłowym, w tym pojedyncze hantle dostępne w bogatym wyborze obciążeń, jak i całe zestawy hantli do domowych i profesjonalnych siłowni.

Czy warto sięgać po hantle?

Dzięki dużej uniwersalności ćwiczenia z hantlami mogą być dobrym uzupełnieniem czy nawet alternatywą dla ćwiczeń z klasyczną sztangą, zwłaszcza jeśli ćwiczymy w domu, gdzie nie ma miejsca na ustawienie profesjonalnej ławki ze stojakami na sztangę. Hantle mają znacznie krótszy gryf niż sztanga i podczas ćwiczeń trzyma się je pojedynczo w obu dłoniach, co stwarza wiele możliwości treningowych. Ćwiczenia z hantlami w domu są zatem bardzo często podstawą domowego treningu siłowego. Oczywiście, nawet jeśli sięgniemy po hantle 10kg lub cięższe, nie powinniśmy rezygnować z ćwiczeń ze sztangą. Jeśli jednak nie mamy w domu sztangi, klasyczne hantle w połączeniu z dobrze dobranym planem treningowym, mogą pomóc w widocznym rozbudowaniu masy mięśni przedramion, ramion, braków czy nawet klatki piersiowej.

Jakie hantle oferujemy?

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w wiele rodzajów hantli, od tańszych, bitumicznych wersji zaczynając, a na niezwykle trwałych modelach żeliwnych kończąc. Hantle sprzedajemy w zestawach, w szerokim wyborze obciążeń, jak również na sztuki. Mamy ciężarki z obciążeniami zainstalowanymi na stałe (duże obciążenia), jak i sztangielki z gwintowanym gryfem i zaciskami, na które możemy zakładać różne obciążenia, dostosowując ciężar hantli do naszych aktualnych potrzeb treningowych.

Jeśli szukasz tanich sztangielek, które sprawdzą się w typowym treningu domowym, zajrzyj do naszego sklepu. Oczywiście naszą ofertę kierujemy również do tych osób, których interesuje profesjonalne wyposażenie siłowni. Znajdziesz w tym miejscu porządne hantle zarówno na siłownię, jak i do domu. Zamów to, co jest Ci najbardziej potrzebne.

1 / 2
1 / 2
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8027 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Zamówienie zostało zrealizowane w błyskawicznym terminie
2024-07-12
Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem
pixel