zabezpieczenia rowerowe

Wyposażone w zamek szyfrowy lub zamykane na kluczyk, wytrzymałe zapięcia rowerowe to przydatny element wyposażenia każdego cyklisty. Solidne zapięcie minimalizuje ryzyko kradzieży roweru zaparkowanego pod domem, sklepem, szkołą lub miejscem pracy. To praktyczny sprzęt, dzięki któremu możesz poczuć się bezpieczniej, gdy zostawiasz swój rower na krótki lub dłuższy czas bez opieki.

Elastyczna blokada rowerowa

Składająca się z metalowej, najczęściej stalowej linki zabezpieczonej oplotem z tworzywa sztucznego i wyposażona w szyfrowy lub klasyczny zamek, elastyczna blokada rowerowa pozwala przypiąć rower do metalowego stojaka, barierki lub innego solidnego elementu zewnętrznej infrastruktury, na przykład do ulicznej lampy lub znaku drogowego. Dzięki temu rower pozostawiony bez opieki jest bezpieczniejszy i ryzyko jego kradzieży jest mniejsze. Elastyczne zapięcia rowerowe są podstawowym środkiem ochrony przed kradzieżami i ryzykiem dewastacji cennego sprzętu. Z powodzeniem mogą być stosowane w przestrzeni publicznej i w miejscach prywatnych, na przykład w ogrodach, piwnicach i garażach.

Uniwersalne zapięcia rowerowe na kluczyk

Z myślą o wszystkich cyklistach do oferty sklepu be-active.pl wprowadziliśmy uniwersalne zapięcia rowerowe na kluczyk, przystosowane do użycia na każdym typie roweru lub innego pojazdu, który wymaga podobnego zabezpieczenia. W sklepie znajdziesz m.in. stalowe zapięcie rowerowe z zamkiem na kluczyk, sprzedawane w zestawie z poręcznym uchwytem do przechowywania blokady. Uchwyt na blokadę można zainstalować na ramie roweru, najlepiej pod siodełkiem. Prezentowane akcesoria rowerowe minimalizują ryzyko kradzieży cennego sprzętu, gdy pozostawiasz go na chwilę w niestrzeżonym miejscu.

Skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy i sięgnij po solidną blokadę pasującą do używanego przez Ciebie modelu roweru. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone zapięcia rowerowe w super cenach. Zamów stalową blokadę na kluczyk i miej ją zawsze przy sobie, gdy wybierasz się na krótką lub dłuższą przejażdżkę rowerową.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Super
2024-06-21
Ok
pixel