Sprzęt do siłowni

Zmów wysokiej klasy sprzęt do siłowni i zwiększ atrakcyjność oferty swojej firmy. W ofercie sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz nowoczesne wyposażenie siłowni domowych i obiektów w pełni profesjonalnych, stworzonych z myślą o obsłudze większej liczby ćwiczących osób. Jest to nowoczesny sprzęt wyróżniający się atrakcyjnym wyglądem, perfekcyjnym wykonaniem, bezpieczeństwem i wygodą obsługi.

Jaki sprzęt do ćwiczeń oferujemy?

Podstawą oferty naszego sklepu są różnorodne obciążenia dedykowane miłośnikom treningów siłowych. Są to m.in. hantle, stalowe gryfy z obciążeniami (talerze i krążki) i kettlebell – ciężarek w kształcie kuli z uchwytem na dłoń. Oczywiście sprzęt tego typu może być stosowany również w innych rodzajach treningu sportowego, na przykład w treningu wytrzymałościowym lub ogólnorozwojowym, także podczas zajęć fitness. Jeśli zamierzasz zainwestować w tego typu sprzęt, przyda Ci się również podstawowy sprzęt do siłowni typu ławeczki do ćwiczeń, stojaki pod ciężary, maty i wiele innych.

Zajmujemy się również sprzedażą bardziej złożonych urządzeń treningowych. Na naszą ofertę składają się profesjonalne atlasy do ćwiczeń umożliwiające wykonywanie ćwiczeń siłowych w wielu różnych płaszczyznach, a także rozbudowane zestawy treningowego. Znakomitym przykładem takiego sprzętu są wieloczęściowe zestawy do ćwiczeń ze sztangą (ławka, stojak pod sztangę i sztanga z szerokim wyborem obciążeń).

Sprzęt do ćwiczeń w siłowni domowej

Jeśli kompletujesz sprzęt do siłowni, być może zainteresują Cię również takie kategorie wyposażenia treningowego jak drążki do podciągania, przeznaczone do mocowania na ścianie lub suficie, specjalne suwnice do ćwiczeń ze sztangą, rękawiczki treningowe, które zminimalizują ryzyko otarć dłoni czy specjalne pasy do ćwiczeń siłowych, które chronią przed groźnymi kontuzjami pleców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Dzięki nam wyposażenie siłowni w wysokiej klasy sprzęt treningowy nie zajmuje wiele czasu i co równie ważne, nie będzie wiązało się z przesadnie dużymi kosztami.

1 / 7
1 / 7
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8041 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Realizacja zamówienia szybka.
2024-07-19
5
pixel