Zestawy do ćwiczeń ze sztangą

Skompletuj zestaw do ćwiczeń ze sztangą i rozpocznij swoją przygodę z treningiem siłowym. Przygotowaliśmy dla Ciebie wieloczęściowe zestawy sprzętu, w których skład wchodzą gryfy z obciążeniami powlekanymi. Jest to nowoczesny sprzęt zaprojektowany z myślą o klasycznych ćwiczeniach siłowych oraz treningu body pump, czyli zyskujących na popularności zajęciach fitness ze sztangą.

Czy warto ćwiczyć ze sztangą?

Klasyczna sztanga, czyli gryf z zainstalowanymi na jego końcach obciążeniami to podstawowy sprzęt do treningu siłowego, zapewniający możliwość pracy nad wzrostem siły i masy mięśni, przede wszystkim mięśni ramion i klatki piersiowej. Oczywiście osoby bardziej zaawansowane technicznie, tego typu sprzętu używają również do ćwiczenia mięśni nóg i pleców, a także mięśni głębokich odpowiadających za stabilizację całej sylwetki (spacer farmera). Wybierając zestaw do ćwiczeń ze sztangą, można również urozmaicić tradycyjny trening fitness, wprowadzając do niego elementy ćwiczeń siłowych. Body pump to trening zwiększający nie tylko wydolność, ale i siłę mięśni niemal całego ciała, w tym mięśni głębokich, niezwykle ważnych dla utrzymywania prawidłowej postawy całego ciała.

 

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do siłowni, zapoznaj się z charakterystyką oferowanych przez nas sztang i dedykowanych im akcesoriów. Korzystając z pośrednictwa sklepu be-active.pl, możesz zaopatrzyć się również w zestawy do ćwiczeń z ławką, w szereg gryfów stalowych o zróżnicowanej konstrukcji i dedykowane im obciążenia w formie talerzy żeliwnych, powlekanych lub bitumicznych.

1 / 3
1 / 3
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Jakość wykonania produktów wydaje się solidna, aczkolwiek widać w elementach składowych wyraźne luki lub niedociągnięcia. W moim produkcie jeden z elementów był fabrycznie wygięty, udokumentowałem wszystko zdjęciami, ale udało mi się go odgiąć i zamontować poprawnie. Część elementów była albo brudna albo porysowana. Na uwagę negatywną zasługuje więc średnia jakość dopasowania elementów składowych oraz niska jakość narzędzi dołączonych do montażu. Całość po złożeniu prezentuje się jednak dość dobrze i jest zdecydowanie funkcjonalna. Jedyne co można by zmienić to sposób zamocowania i położenia uchwytów na gryf do wyciskania na ławce tak, aby była lepsza możliwość dostosowania chwytu gryfu dla użytkownika. Dostawa przebiegła bez problemów. Ostatnim aspektem jest cena zestawu, która niestety nie współgra doskonale z jakością. W cenie zestawu dodatkowo powinny się znaleźć dodatkowe obciążniki o wadze 1.25 i 2.5, aby zwiększyć zakres możliwości hantli, lub mały gryf łamany. To powinno zrekompensować wymienione wyżej czynniki. Zwłaszcza, że produkt jest niezgodny ze zdjęciami na stronie. Produkt zdecydowanie dla początkujących / średnio zaawansowanych osób, które wiedzą jak ćwiczyć, ale chcą oszczędzić i dbać o formę w zaciszu domu. Sądzę, że ocena 3 / 5 to stosowna ocena do otrzymanego przeze mnie produktu, chociaż i tak za wysoka.
2024-02-26
Jesteśmy bardzo zadowoleni będziemy Was polecać
pixel