gryfy heksagonalne

Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu, który zapewni większy komfort ćwiczeń typu martwy ciąg czy spacer farmera, być może zainteresuje Cię specjalistyczny gryf heksagonalny. Ze względu na specyficzną konstrukcję tego typu gryfu, używająca go osoba może skupić się wyłącznie na poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń, nie ryzykując kontuzji i bolesnych otarć piszczeli.

Jak ćwiczyć z gryfem heksagonalnym?

Gryfy konstrukcją przypominają niewielką klatkę, w której wnętrzu ustawia się ćwicząca osoba. Dzięki temu unoszenie dużych ciężarów staje się wygodniejsze – ciężar rozkłada się w bardziej równomierny sposób i łatwiej o uniknięcie bolesnych otarć piszczeli, które są codziennością osób ćwiczących z klasyczną sztangą, z gryfem prostym. Gryfy heksagonalne to specyficzny sprzęt zaprojektowany z myślą o realizacji wybranych ćwiczeń siłowych. Tego typu gryfy najczęściej wykorzystywane są podczas martwych ciągów. Będą idealnym wyborem dla początkujących osób, którym w sposób szczególny zależy na opanowaniu prawidłowej techniki wykonywania tego ćwiczenia. Gryf heksagonalny może być stosowany również przy spacerze farmera i przy wznoszeniu barków z obciążeniem (szrugsy).

W ofercie sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz wiele rodzajów wysoce specjalistycznych urządzeń treningowych. Gryfy heksagonalne są doskonałym przykładem takiego sprzętu. Korzystając z naszej oferty, oczywiście możesz zaopatrzyć się również w inne wersje gryfów oraz w dedykowane im obciążenia w formie żeliwnych talerzy o różnej wadze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 6885 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-23
Zamówienie dostarczone bardzo szybko. Hantle są świetnej jakości, w szczególności uchwyty są dobrze wyprofilowane, zaciski pasują idealnie. Najlepszy zestaw hantli do 100 zł jaki można znaleźć.
2023-09-16
Szybka realizacja zamówienia, swietny kontakt. Polecam!
pixel