Hantle HEX

Postaw na komfort siłowego treningu, zamawiając w be-active.pl wysokiej klasy hantle HEX. Dzięki heksagonalnej formie prezentowanych obciążeń ryzyko przypadkowego przetoczenia hantli pozostawionych na podłodze jest minimalne. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego sprzętu z talerzowymi obciążeniami. Klasyczne krążki mają większą średnicę, co może przeszkadzać podczas wykonywania niektórych ćwiczeń.

Ogumowane ciężarki do domowej siłowni

Prezentowane hantle HEX wyróżniają się nie tylko specyficznym kształtem obciążeń, ale i obecnością chroniącej je powłoki wykonanej z elastycznego tworzywa. Zewnętrzna powłoka ma właściwości absorpcyjne, tłumi dźwięki i minimalizuje wstrząsy. Dzięki temu ciężarki są cichsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu. Hantle gumowane nie niszczą podłóg, a dzięki heksagonalnej konstrukcji obciążeń, również się po niej nie turlają. Pozostaną dokładnie w tym miejscu, w którym je odłożysz. Hantla HEX to doskonały sprzęt do ćwiczeń w domu, gdy nie chcesz zakłócać spokoju innym domownikom oraz wówczas, gdy zależy Ci na zmniejszeniu ryzyka uszkodzenia drewnianych podłóg.

Ergonomiczne hantle HEX do ćwiczeń siłowych

Ciężarki zabezpieczone warstwą trwałego tworzywa o właściwościach amortyzujących wstrząsy to doskonały wybór dla osób ćwiczących siłowo, miłośników crossfitu i treningów ogólnorozwojowych. Hantle o mniejszym obciążeniach z powodzeniem można stosować również w treningach aerobowych, kondycyjnych. Hantle sześciokątne sprawdzą się w ćwiczeniach polegających na uginaniu ramion. Możesz używać ich w treningu bicepsów, tricepsów, przedramion, klatki piersiowej, a nawet pleców. To uniwersalny, wygodny w użyciu sprzęt, który przyda się w każdej domowej siłowni.

Sprawdź naszą ofertę i zamów hantle HEX w preferowanym przez siebie zakresie obciążeń. W związku z tym, że hantle ogumowane nie dają możliwości regulacji obciążenia, najlepiej od razu zamówić kilka ciężarków. Dzięki temu zyskasz możliwość wykonywania różnych ćwiczeń i stopniowego zwiększania obciążeń, co pomoże w uzyskaniu satysfakcjonujących efektów treningowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Super. Jestem zadowolona. Dziękuję
2024-02-25
Polecam. Fajne krzesełko.
pixel