Stojaki pod sztangę

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń siłowych, inwestując w profesjonalne stojaki pod sztangę. Prezentowany sprzęt zapewnia możliwość regulacji wysokości stojaków (każdego z osobna), a tym samym pozwala na ich idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdej ćwiczącej osoby. Takie wyposażenie sprawdzi się zarówno w tradycyjnej siłowni, jak i w domu, zwiększając wygodę ćwiczeń ze sztangą.

Metalowe stojaki pod sztangę do siłowni

Podstawową funkcją każdego stojaka jest przytrzymywanie gryfu, w związku z czym tego typu sprzęt standardowo wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane uchwyty stalowe, które minimalizują ryzyko przypadkowego zsunięcia się sztangi. To wpływa na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, a przy okazji zwiększa ich komfort – sztanga za każdym razem nie musi być odkładana na ziemię, wystarczy zawiesić ją na stojaku. W ofercie przygotowanej przez sklep be-active.pl znajdziesz dwuczęściowy stojak pod sztangę z regulacją wysokości. To uniwersalne rozwiązanie konstrukcyjne pozwalające ćwiczyć z wykorzystaniem gryfów mających różne długości – możemy zmieniać szerokość ustawienia stojaków w zależności od długości gryfu oraz rodzaju wykonywanego ćwiczenia. Dwuczęściowe stojaki pod sztangę sprawdzą się zarówno przy okazji ćwiczeń na ławeczce, jak i przy przysiadach czy wyciskaniu stojąc. Wystarczy ustawić pożądaną wysokość uchwytów. Prezentowany sprzęt do siłowni (dwuczłonowy stojak) został zaprojektowany z myślą o maksymalnym obciążeniu 200 kg, a zatem jest wyposażeniem odpowiednim dla większości początkujących i średnio zaawansowanych osób.

Metalowe stojaki pod sztangę z regulacją wysokości to niezbędny element wyposażenia wszystkich osób ćwiczących siłowo z wolnymi ciężarami, szczególnie przydatny przy wyciskaniu na ławce prostej. Jeśli interesuje Cię zakup tego typu wyposażenia, w naszym sklepie zamówisz m.in. uniwersalną wersję stojaka dwuczłonowego, który daje możliwość indywidualnego ustawienia szerokości oraz wysokości uchwytów. Zamów interesujący Cię stojak oraz dedykowany mu zestaw gryfów z obciążeniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7900 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Polecam zakupy w BE-Active. Ekspresowa wysyłka.
2024-04-20
Rewelacja, polecam wszystkim
pixel