Magnezja do rąk

We wzmocnieniu siły i pewności chwytu pomoże magnezja. To nieorganiczny związek chemiczny charakteryzujący się właściwościami niezwykle pożądanymi nie tylko w sportach siłowych, ale także we wspinaczce czy gimnastyce sportowej – wchłania wilgoć i zwiększa tarcie, dzięki czemu chwyt staje się mocniejszy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne wersje tego popularnego związku chemicznego.

Magnezja do ćwiczeń na drążku, poręczach, z hantlami i sztangą

Ze względu na zdolność do osuszania dłoni z potu i mechaniczne właściwości zwiększające tarcie, magnezja jest środkiem powszechnie stosowanym nie tylko przez profesjonalnych sportowców, ale i amatorów, którym zależy na poprawie komfortu i bezpieczeństwa podczas wykonywanych ćwiczeń fizycznych. Stosowanie magnezji jest szczególnie przydatne w ćwiczeniach wymagających pewnego, mocnego chwytu, na przykład w ćwiczeniach na drążku czy poręczach. Magnezja do rąk może przydać się również podczas ćwiczeń ze sztangą, zwłaszcza w martwym ciągu i przy wykonywaniu tzw. maksów, gdy zwiększenie mocy chwytu jest ważne ze względów bezpieczeństwa.

Węglan magnezu do ćwiczeń siłowych

Choć magnezja to produkt stosowany głównie przez osoby uprawiające wspinaczkę i gimnastykę sportową, to jednak korzystają z niej również osoby trenujące siłowo. Magnezja na siłowni zwiększa pewność chwytu, tym samym poprawiając komfort ćwiczeń wykonywanych ze sztangą lub hantlami, podciągania na drążku czy dipów na poręczach. W sklepie be-active.pl czeka na Ciebie wygodna w aplikacji magnezja w kostce oraz w formie drobnego pudru, którym wystarczy posypać spocone dłonie. Węglan magnezu wchłonie pot i zwiększy tarcie, dzięki czemu Twój chwyt stanie się mocniejszy i ryzyko wyślizgnięcia się gryfa z dłoni, znacznie się zmniejszy.

Skorzystaj z naszej oferty, zamawiają przydatne elementy wyposażenia siłowni, które wpływają na komfort, jakość oraz bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń fizycznych. Jednym z takich produktów jest prezentowana w tym miejscu magnezja. Wybierz puder lub kostkę węglanu magnezu i stosuj zawsze wtedy, gdy sytuacja będzie wymagała pewnego, mocnego chwytu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7210 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Szybko sprawnie
2023-11-25
Wszystko w najlepszym porządku, pozdrawiam
pixel