ciężarki do ćwiczeń

Wzmacniające siłę, wpływające na poprawę wytrzymałości i budowę proporcjonalnej sylwetki ciężarki do ćwiczeń to jedna z podstawowych kategorii sprzętu treningowego, jaki znajdziemy oraz wykorzystamy w każdym rodzaju treningu. Oferowane przez nasz sklep obciążenia sprawdzą się w treningu siłowym, podczas ćwiczeń aerobowych, na zajęciach fitness i podczas ćwiczeń w domu. Sprawdź, jakie wersje obciążeń oferujemy i zamów potrzebne Ci ich rodzaje.

Jakie ciężarki do ćwiczeń znajdziesz w naszym sklepie?

Dysponujemy rozbudowaną ofertą, na którą składa się wiele modeli obciążeń o różnej wadze, kształtach i stylu wykonania. W każdym przypadku jest to profesjonalnie wykonany, wygodny w użyciu i trwały sprzęt do zastosowań prywatnych lub w pełni profesjonalnych, do wykorzystania podczas treningów na siłowni, zajęciach fitness, crossfit lub innych. Znajdziesz w tym miejscu powleczone winylem ciężarki żeliwne pojedyncze i w większych zestawach, z wygodnymi uchwytami, które wpływają na komfort treningu, chronią dłonie przed nieprzyjemnymi otarciami i odciskami. Oferujemy również wyróżniające się ciekawym kształtem żeliwne ciężarki do ćwiczeń typu kettlebell oraz niewielkie obciążenia powleczone neoprenem, które sprawdzą się w rehabilitacji, ćwiczeniach aerobowych i ogólnorozwojowych. Ćwiczenia z ciężarkami to dobry sposób na wzmocnienie mięśni górnych partii ciała, przede wszystkim bicepsów i tricepsów, a także mięśni przedramion, obręczy barkowej i klatki piersiowej. Jeśli chcesz wzmocnić lub wyrzeźbić mięśnie, hantle o odpowiednio dobranym ciężarze znacząco Ci to ułatwią.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7704 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Dzień dobry, Informacje odnośnie zamówienia . Zamówiliśmy u Państwa Talerz 1,25 kg, krążek, obciążenie 50 sztuk . Natomiast otrzymaliśmy nie to co byśmy do końca chcieli. Otrzymaliśmy obciążenie 1,5kg 50 sztuk. Reszta się zgadza.
2024-04-22
Super!
pixel