Hulajnogi z pompowanymi kołami

Jeśli chcesz zachęcić swoje dziecko do większej aktywności na świeżym powietrzu, sprezentuj mu modny sprzęt sportowy. Doskonałym przykładem takiego sprzętu są profesjonalne hulajnogi z pompowanymi kołami, które dają możliwość rozpędzania się do znacznych prędkości, zapewniając przy tym wysoki komfort jazdy.

Dlaczego warto zdecydować się na hulajnogę z pompowanymi kołami?

Zastosowanie klasycznych, pompowanych opon sprawia, że hulajnoga staje się szybsza i bardziej uniwersalna w zastosowaniu – sprawdza się podczas jazdy po różnych rodzajach nawierzchni. Hulajnogi z pompowanymi kołami, zwłaszcza modele wyposażone w obręcze o większej średnicy, pozwalają rozwijać duże prędkości, a tym samym zapewniają wysoki komfort jazdy na dłuższych dystansach. Pompowane koła działają również jak amortyzator, minimalizując część wstrząsów spowodowanych jazdą po nierównej nawierzchni. Dzięki pompowanym oponom hulajnogi nadają się do jazdy po szutrach i żwirze, po kostce brukowej i betonowej, a także po nierównych, pełnych spękań i niewielkich dziur drogach asfaltowych.

Klientom sklepu be-active.pl dedykujemy bogaty wybór wysokiej jakości hulajnóg z pompowanymi kołami. Jest to nowoczesny sprzęt zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, będący ciekawą alternatywą dla rolek, deskorolki, roweru, komunikacji zbiorowej czy auta. Hulajnoga z pompowanymi kołami, z szeroką ramą, hamulcem ręcznym i prostą w obsłudze podpórką to sprzęt idealny do szybkiego przemieszczania się po zatłoczonych ulicach dużego miasta. Przyjrzyj się dostępnym modelom hulajnóg i zamów jedną z nich!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Jakość wykonania produktów wydaje się solidna, aczkolwiek widać w elementach składowych wyraźne luki lub niedociągnięcia. W moim produkcie jeden z elementów był fabrycznie wygięty, udokumentowałem wszystko zdjęciami, ale udało mi się go odgiąć i zamontować poprawnie. Część elementów była albo brudna albo porysowana. Na uwagę negatywną zasługuje więc średnia jakość dopasowania elementów składowych oraz niska jakość narzędzi dołączonych do montażu. Całość po złożeniu prezentuje się jednak dość dobrze i jest zdecydowanie funkcjonalna. Jedyne co można by zmienić to sposób zamocowania i położenia uchwytów na gryf do wyciskania na ławce tak, aby była lepsza możliwość dostosowania chwytu gryfu dla użytkownika. Dostawa przebiegła bez problemów. Ostatnim aspektem jest cena zestawu, która niestety nie współgra doskonale z jakością. W cenie zestawu dodatkowo powinny się znaleźć dodatkowe obciążniki o wadze 1.25 i 2.5, aby zwiększyć zakres możliwości hantli, lub mały gryf łamany. To powinno zrekompensować wymienione wyżej czynniki. Zwłaszcza, że produkt jest niezgodny ze zdjęciami na stronie. Produkt zdecydowanie dla początkujących / średnio zaawansowanych osób, które wiedzą jak ćwiczyć, ale chcą oszczędzić i dbać o formę w zaciszu domu. Sądzę, że ocena 3 / 5 to stosowna ocena do otrzymanego przeze mnie produktu, chociaż i tak za wysoka.
2024-02-27
Super zestaw!! Polecam 10/10
pixel