Piłki Slam Ball

Zaprojektowane z myślą o wsparciu treningu wytrzymałościowego lub siłowego, wykonane z najlepszej jakości materiałów gimnastyczne piłki Slam Ball to nowoczesny sprzęt treningowy charakteryzujący się dużą wytrzymałością i różnorodnością zastosowań. Zapoznaj się z kolekcją piłek gimnastycznych marki HMS i wybierz jedną z dostępnych ich wersji. W sklepie be-active.pl czekają na Ciebie piłki Slam Ball o masie od 3kg do nawet 22kg.

Co wyróżnia piłki Slam Ball na tle innych piłek lekarskich?

Prezentowane wersje piłek gimnastycznych wyprodukowane zostały w wytrzymałego tworzywa sztucznego o antypoślizgowej powierzchni. Są niesamowicie trwałe, odporne na ścieranie i wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki antypoślizgowemu wykończeniu trzymanie piłki w spoconych dłoniach jest wciąż wygodne i bezpieczne dla ćwiczącej osoby. Poza tym wygodzie ćwiczeń sprzyja również stosunkowo mały obwód prezentowanych piłek oraz ich dość sztywna konstrukcja. Piłki Slam Ball marki HMS to nowoczesny i elegancki sprzęt stworzony z myślą o treningu funkcjonalnym, wspierającym tradycyjne ćwiczenia służące wzmocnieniu wytrzymałości i siły mięśni, również mięśni głębokich i strukturalnych.

Co można ćwiczyć piłką lekarską?

Trening z piłką lekarską otwiera przed ćwiczącą osobą szereg możliwości, które pozwolą aktywować wiele grup mięśniowych, również mięśni głębokich i strukturalnych odpowiedzialnych za stabilizację stawów czy utrzymywanie prawidłowej, wyprostowanej sylwetki. Wystarczy dobrać odpowiednie obciążenie dostosowane do aktualnych potrzeb i fizycznych możliwości ćwiczącej osoby, i zacząć trenować. Piłki do ćwiczeń to doskonały sposób na urozmaicenie codziennych treningów siłowych i wytrzymałościowych, zwłaszcza jeśli zależy nam na zwiększeniu siły dynamicznej mięśni, na wzmocnieniu mięśni głębokich i strukturalnych.

Zapoznaj się z dostępnymi wersjami piłek Slam Ball i skompletuj własny zestaw piłek lekarskich do ćwiczeń ogólnorozwojowych, dedykowanych treningom wytrzymałościowym lub siłowym. Zapraszamy na zakupy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7854 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Szybko sprawnie i towar dobrej jakości Polecam
2024-05-26
Jest dobrze myślałam, że guma bardziej się ciągnie
pixel