gryfy do hantli

Ćwiczenia z hantlami, choć mniej wygodne od ćwiczeń ze sztangą, stanowią jednak doskonały sposób na aktywizowanie większej grupy mięśni, również mięśni głębokich odpowiadających za stabilizację stawów łokciowych, barkowych czy nadgarstków. Sklep internetowy be-active.pl ma w swojej ofercie profesjonale gryfy o zróżnicowanej konstrukcji i dedykowane im obciążenia. Sprzedajemy m.in. prezentowane w tym miejscu krótkie gryfy do hantli z gwintowanymi końcówkami zakończonymi prostym w obsłudze zaciskiem, w formie metalowej nakrętki. Oczywiście do prezentowanych gryfów można dokupić różne rodzaje obciążeń, tak by istniała możliwość precyzyjnego doboru wagi hantli do siły ćwiczącej nimi osoby i rodzaju wykonywanych przez nią ćwiczeń.

Dlaczego warto zainwestować w gryfy do hantli?

Trening siłowy to sposób na budowę czystej masy mięśniowej, na wzmocnienie siły i wytrzymałości mięśni, na wyrzeźbienie atrakcyjnej sylwetki. Ćwiczenia z hantlami, ze względu na konieczność ciągłego stabilizowania ruchu podczas wykonywania kolejnych powtórzeń, stanowią doskonały sposób na zaangażowanie do pracy wielu partii mięśni. Takie ćwiczenia wzmacniają zatem nie tylko wybraną grupę mięśniową, na przykład biceps, ale przy okazji korzystnie wpływają również na inne mięśnie stabilizujące ruch, osłaniające stawy i ścięgna.

Jeśli planujesz ćwiczyć z mniejszymi obciążeniami, zamów gwintowany gryf do hantli lub większą liczbę gryfów i zestaw dedykowanych im obciążeń. Zachęcamy również do zakupu innych kategorii sprzętów dedykowanych ćwiczeniom siłowym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7704 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Polecam zakupy w BE-Active. Ekspresowa wysyłka.
2024-04-21
Zamówienie i jego realizacja przebiegło sprawnie , byłam na bieżąco informowana na jakim etapie znajduje się przesyłka . Wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami i towar i dostawa . Polecam .
pixel