etui na telefon

Jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z nawigacji podczas jazdy rowerem, zamów uchwyt na kierownicę lub wielofunkcyjne etui na telefon do roweru. W tym drugim przypadku zyskujesz również niewielką torebkę do przechowywania drobnych akcesoriów, na przykład rowerowego multinarzędzia lub zapięcia.

Wodoodporne etui na telefon do roweru

Przystosowane do montażu na rowerowej ramie, nieprzemakalne i lekkie etui do telefonu to praktyczny dodatek, dzięki któremu zyskasz możliwość korzystania z nawigacji satelitarnej i innych aplikacji podczas jazdy rowerem w terenie lub mieście. Etui rowerowe na telefon ma formę niewielkiej torebki z przezroczystym frontem, który został wykonany z nieprzemakalnego tworzywa sztucznego. Prezentowane modele etui na telefon do roweru dodatkowo wyposażone są w funkcjonalne owiewki, które chronią przed kroplami deszczu, drobinami kurzu i błota, a także przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu ekran telefonu jest lepiej widoczny przy dużym nasłonecznieniu i wyświetlany na nim obraz jest bardziej czytelny.

Wielofunkcyjna sakwa rowerowa z etui na smartfon

W sklepie be-active.pl znajdziesz kilka modeli wielofunkcyjnych etui do telefonu na rower. To praktyczne sakwy przeznaczone do montażu na rowerowej ramie, tuż za kierownicą, wyposażone w wodoodporne etui na telefon do roweru, pozwalające na korzystanie z różnych aplikacji podczas jazdy rowerem, w tym przede wszystkim z nawigacji satelitarnej. Prezentowane etui rowerowe na telefon są wykonane z trwałych materiałów syntetycznych niepodatnych na zamoczenie i zabrudzenie. Są lekkie i funkcjonalne, a dzięki wbudowanym rzepom niezwykle proste w montażu. Torby z etui na smartfon mocuje się do rowerowej ramy i kierownicy. Czas montażu to nie więcej niż kilka minut.

Zapoznaj się z naszą ofertą na użyteczne akcesoria rowerowe i zamów gadżety, które wpłyną na komfort i bezpieczeństwo podróżowania rowerem. Sprawdź, jakie modele etui na telefon do roweru aktualnie oferujemy. Wybierz interesującą Cię wersję pokrowca na rowerową ramę i jeszcze dzisiaj złóż zamówienie. Naprawdę warto!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7632 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super bardzo pomocne w sprzataniu
2024-02-26
o.k.
pixel