opaski na nadgarstek

Wiele osób dźwigających duże ciężary chętnie korzysta z dodatkowych stabilizatorów, które chronią przed nadmiernym przeciążeniem nadgarstków, minimalizują ryzyko wystąpienia bolesnej kontuzji. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy be-active.pl znajdziesz różnorodne opaski na nadgarstek, w tym elastyczne ściągacze na sam przegub, jak również specjalne stabilizatory usztywniające część dłoni.

Jaki model opaski na nadgarstek może Cię zainteresować?

Jeżeli szukasz typowego sprzętu treningowego, Twojej szczególnej uwadze polecamy uniwersalne ściągacze wykonane z elastycznego neoprenu o właściwościach kompresyjnych. Tego typu sprzęt usztywnia nadgarstek, a tym samym zmniejsza ryzyko wykonania nieprawidłowego ruchu, który może spowodować bolesną kontuzję. Neoprenowe ściągacze na nadgarstek to sprzęt o właściwościach stabilizujących i delikatnie usztywniających, który dzięki zjawisku kompresji wpływa również na poprawę przepływu krwi i redukcję uczucia zmęczenia mięśni, chociażby podczas wykonywania ćwiczeń hantlami czy podciągnięć na drążku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również odpowiednio wyprofilowany stabilizator nadgarstka, który zapewni wyższy poziom usztywnienia stawu. Sprzęt tego typu to idealny wybór dla osób powracających do treningu po kontuzji, na przykład po bolesnych zwichnięciach, naderwaniach lub innych mechanicznych uszkodzeniach struktur kostno-stawowych lub mięśniowych okolic nadgarstka. Usztywniające opaski na nadgarstek mogą pomóc w redukcji uczucia bólu, ograniczeniu obrzęku i szybszej regeneracji po kontuzji.

 

Usztywniająca opaska na nadgarstek marki HMS to doskonałej jakości sprzęt dedykowany szerokiemu gronu odbiorców, zarówno sportowcom, jak i wszystkim innym osobom, którym zależy na zniwelowaniu dyskomfortu spowodowanego urazem nadgarstka. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy i zamów jedną z dostępnych opasek o właściwościach kompresyjnych. W sklepie znajdziesz również inne wersje stabilizatorów na łokieć, staw kolanowy czy skokowy.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7588 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Super!❤️
2024-02-20
Wszystko sprawnie poszło, sprzęt dobrej jakości.
pixel