Podpórki i rod pody

Niezależenie od preferowanej metody wędkowania, w ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz dopasowane do niej, wysokiej klasy podpórki wędkarskie, dedykowane im końcówki, adaptery i inne przydatne akcesoria. Możesz sięgać po uniwersalne podpórki teleskopowe oraz kojarzone z wędkarstwem karpiowym, charakterystyczne Rod Pody z regulowanymi nogami.

Podpórki teleskopowe, gruntowe i łodziowe

Miłośnikom różnych form wędkarstwa spławikowego, również fanom metody gruntowej, polecamy solidne podpórki wędkarskie wykonane z trwałych materiałów niepodatnych na korozję. To sprzęt o zróżnicowanej konstrukcji, zwykle z gwintowanym końcem, co pozwala zainstalować na podpórce pożądany rodzaj końcówki do podtrzymywania wędki. W sklepie znajdziesz podpórki wędkarskie teleskopowe oraz o konstrukcji stałej, tzw. gruntowe, używane przede wszystkim do połowu dużych gatunków słodkowodnych ryb drapieżnych, na przykład sumów. Zamówisz u nas również podpórki łodziowe przeznaczone do montażu na burcie, zwiększające wygodę połowów z łodzi i szansę na skuteczne zacięcie.

Karpiowe podpórki wędkarskie i statywy

Do dyspozycji miłośników wędkarstwa karpiowego przygotowaliśmy wiele modeli statywów i specjalnych podpórek z regulowanymi nóżkami, przystosowanych do wygodnego ustawienia kilku wędek niezależnie od istniejących warunków brzegowych. Znajdziesz w tym miejscu tradycyjne Rod Pody wyposażone w buzzbary umożliwiające jednoczesne podtrzymywanie kilku wędzisk i blokowane podpórki wędkarskie feeder na jedną lub większą liczbę wędek. Karpiowe podpórki wędkarskie charakteryzują się możliwością daleko posuniętej regulacji ustawień, zapewniając wysoki komfort połowów na niemal każdym łowisku.

Jeśli szukasz dobrej jakości akcesoriów do wędkowania metodą spławikową lub gruntową, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na podpórki wędkarskie. To przydatny element wyposażenia każdego karpiarza oraz wielu innych wędkarzy łowiących z brzegu lub łodzi. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty na regulowane Rod Pody i inne rodzaje wędkarskich podpórek z dedykowanymi im akcesoriami. Zapraszamy!

1 / 2
1 / 2
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Szybka i sprawna obsługa oraz wysyłka - polecam.
2024-03-02
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia, polecam.
pixel