Kettlebell bitumiczne

Jeśli potrzebujesz niedrogiego sprzętu treningowego, postaw na kettlebell bitumiczne. Cementowe ciężarki to doskonała alternatywa dla znacznie droższych odważników żeliwnych i powlekanych, które oczywiście również znajdziesz w ofercie sklepu be-active.pl - sprzedajemy różnorodne akcesoria fitness, sprzęt do siłowni i na salę gimnastyczną. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i skompletuj potrzebne wyposażenie treningowe.

Trening zwiększający siłę dynamiczną mięśni

Charakterystyczny ciężarek z uchwytem do trzymania jedną ręką lub oburącz to uniwersalny sprzęt do ćwiczeń siłowych, powszechnie stosowany m.in. w treningu CrossFit, pomocny w pracy nad zwinnością i dynamiką, budujący siłę i wytrzymałość mięśni. Przy pomocy kettlebell możesz trenować niemal wszystkie grupy mięśni, od ramion zaczynając, przez klatkę piersiową, a na nogach kończąc. Typowe ćwiczenia to wymachy ciężarkiem trzymanym oburącz, wyrzuty ciężarka trzymanego jedną dłonią, wykroki lub przysiady z ciężarkiem trzymanym przy piersi.

Tanie kettlebel bitumiczne w plastikowej obudowie

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy odważniki wykonane z różnych materiałów. W tym miejscu znajdziesz ich wersję z wkładem cementowym, który został zabezpieczony estetyczną powłoką syntetyczną. Kettlebell bitumiczny ma nieco większą objętość od ciężarka żeliwnego o tej samej masie, ale jest również znacznie od niego tańszy. Prezentowane kettlebell bitumiczne będą zatem odpowiednim wyborem dla wszystkich oszczędnych osób, które chcą mieć możliwość ćwiczenia charakterystycznymi ciężarkami, ale nie mogą pozwolić sobie na zakup ich droższych, żeliwnych lub powlekanych wersji.

W sklepie znajdziesz kettlebell bitumiczne w kilku wariantach wagowych. Sprzedajemy również większe zestawy treningowe składające się z kilku odważników o różnej masie - to dobry wybór m.in. dla uczestników zajęć fitness, którzy pracują nie tylko nad wytrzymałością i zgrabną sylwetką, ale także nad zwiększeniem siły oraz poprawą ogólnej sprawności fizycznej. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7897 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Polecam zakupy w BE-Active. Ekspresowa wysyłka.
2024-04-20
Bardzo szybka wysyłka
pixel