Obciążenia do sztangi

Jeśli chcesz osiągnąć zauważalny progres w postaci wzrostu siły i masy mięśni, trenuj z wolnymi ciężarami, stosując coraz to większe obciążenia do sztangi lub hantli. W ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz bogaty wybór talerzy żeliwnych, również w wersji powlekanej winylem, przeznaczonych do Body Pump, idealnych do treningu CrossFit. Możesz zamówić również tańsze, bitumiczne obciążenie do sztangi lub hantli – sprzedajemy talerze pojedyncze i w zestawach.

Ćwiczenia z obciążeniem

Podstawą każdego treningu na wzrost siły i masy mięśniowej są ćwiczenia z wolnymi ciężarami, najczęściej ze sztangą i hantlami, aktywizujące wiele grup mięśniowych, w tym mięśnie głębokie podtrzymujące ciało, odpowiedzialne za stabilizowanie ruchu. Stosując odpowiednie obciążenia do sztangi, aktywujesz mięśnie, zmuszając je do wykonania pracy na granicy ich fizycznych możliwości. Dzięki temu dostają one impuls do wzrostu, wzmacniają się i rozbudowują swoją strukturę. Stopniowo zwiększając obciążenie do sztangi, stymulujesz mięśnie do wzrostu i systematycznie zwiększasz swoją siłę. Oczywiście postęp treningowy zależy również od odżywiania, regeneracji i poprawności wykonywanych ćwiczeń.

Tradycyjne obciążenia do sztangi – żeliwne, bitumiczne i w winylu

Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do siłowni w postaci żeliwnych talerzy o średnicy otworów dopasowanych do większości oferowanych przez nas gryfów prostych. Sprzedajemy również obciążenia do sztangi z gryfem łamanym oraz mniejsze krążki do hantli. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy talerze żeliwne oraz tańsze odpowiedniki bitumiczne. Znajdziesz tu także specjalnie wyprofilowane krążki do Body Pump – sztanga z mniejszym obciążeniem, do budowy siły oraz wytrzymałości. Jeśli interesuje Cię trwałe obciążenie do sztangi, o mniejszej średnicy, postaw na krążki żeliwne. Gdy większe znaczenie ma dla Ciebie cena tego typu wyposażenia, zamów zestaw talerzy bitumicznych – lepiej sprawdzą się przy ćwiczeniach z małym obciążeniem, na przykład w treningu z hantlami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7704 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Wszystko super
2024-04-22
Polecam
pixel