Taśmy rehabilitacyjne

Wzmacniaj siłę mięśni, w czasie treningów stosując elastyczne taśmy rehabilitacyjne. To niezwykle uniwersalny, prosty i wygodny w obsłudze, a przy tym bardzo tani sprzęt przydatny w różnych rodzajach treningu sportowego, również przy aktywizacji mięśni u osób powracających do formy po przebytej kontuzji. Ćwiczenia z elastycznymi gumami to doskonała alternatywa dla znacznie bardziej obciążających treningów z ciężarkami.

Wskazania do treningu z taśmami

Podstawowym zastosowaniem dla tego typu akcesoriów jest rehabilitacja po przebytych urazach mięśniowych i kostno-stawowych. Ćwiczenia z taśmą rehabilitacyjną służą wzmocnieniu mięśni, poprawie kondycji i wytrzymałości, nauce prawidłowych wzorców ruchu, stopniowemu zwiększaniu zakresu ruchu, a tym samym ogólnej poprawie mobilności. Taśmy rehabilitacyjne z powodzeniem stosowane są również w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i aerobowych, w związku z czym dość często są traktowane jako standardowe akcesoria fitness. Rzeczywiście zastosowanie tego typu sprzętu podczas treningów wytrzymałościowych może pomóc we wzmocnieniu mięśni, stając się ciekawą alternatywą dla ćwiczeń z hantlami.

Uniwersalne gumy do rehabilitacji, fitness i jogi

Prezentowane taśmy rehabilitacyjne do ćwiczeń to sprzęt niezwykle uniwersalny, przydatny w różnych rodzajach treningu sportowego. Ze względu na mnogość możliwych zastosowań, taśmy rehabilitacyjne dostępne są w wielu wariantach symulujących różne obciążenia – żeby łatwiej było je od siebie odróżnić, każda ma inny kolor. W ofercie sklepu be-active.pl czekają na Ciebie gumy stawiające mały, średni i duży opór. Odpowiednio dobrana taśma do ćwiczeń rehabilitacyjnych pomoże stymulować osłabione mięśnie, stopniowo przywracając je do pełnej sprawności działania.

Sprawdź, jakie zestawy ćwiczeń z taśmą rehabilitacyjną możesz wykonać w zaciszu swojego domu, korzystając z filmików instruktażowych powszechnie dostępnych w sieci. Następnie zamów taśmy rehabilitacyjne w pożądanych zakresach oporów i zacznij ćwiczyć. To tani sprzęt, dzięki któremu wzmocnisz swoje ciało, poprawisz mobilność i kondycję.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7190 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-25
Wszystko ok polecam
2023-11-24
Szybko i ok tylko caly sprzęt byl jakiś tłusty moze to jakis olej specjalny?
pixel