Haczyki i główki Jigowe feederowe

Do połowów z koszykiem zanętowym polecamy specjalne haczyki feederowe. W sklepie be-active.pl znajdziesz również gotowe przypony z różnymi modelami haczyków, a także z gumką, igłą lub włosem do szybkiego montażu przynęty. Prezentowane modele haczyków i przyponów najlepiej sprawdzają się w wędkarstwie gruntowym metodą feeder, zwłaszcza przy połowach takich gatunków ryb jak leszcze i karpie.

Haczyki z zadziorem do metody feeder

Method Feeder jest jedną z najpopularniejszych technik wędkarstwa gruntowego. Bazuje na punktowym zanęcaniu ryb przy pomocy podpiętego do zestawu koszyczka z zanętą i stosowaniu miękkiej szczytówki sygnalizującej brania. W tego typu metodzie stosuje się tradycyjne haczyki wędkarskie z zadziorem, rzadziej bez zadziora, z oczkiem prostym, delikatnie wygiętym na zewnątrz lub do wnętrza. Haczyki feederowe z oczkiem zagiętym do wewnątrz sprawdzają się przy połowie większych okazów ryb słodkowodnych. Na mniejsze ryby można stosować haczyki proste i z oczkiem wygiętym na zewnątrz.

Przypony wyposażone w haczyki feederowe z igłą, włosem i gumką

Dla naszych klientów przygotowaliśmy nie tylko profesjonalne haczyki do Method Feeder, ale także dedykowane tej technice wędkarskiej gotowe do montażu przypony. Korzystając z bogatej oferty sklepu, możesz sięgnąć po przypony z gumką, igłą lub włosem, wyposażone w haczyk z zadziorem lub bez. Oczywiście zastosowane haczyki feederowe mają różne rozmiary, a tym samym prezentowane przypony nadają się do użycia w zestawach na ryby różnych gatunków i rozmiarów. W sklepie znajdziesz kilkadziesiąt różnych przyponów z haczykami we wszystkich popularnych rozmiarach.

Przygotuj się do wędkowania metodą feeder, inwestując w odpowiednią wędkę, wymienne szczytówki o różnych poziomach twardości, kołowrotek, żyłkę i przynęty. Zamów również haczyki feederowe lub gotowe przypony z haczykami. W sklepie znajdziesz wszystkie akcesoria potrzebne do rozpoczęcia przygody z wędkarstwem gruntowym metodą feeder. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i skompletuj wyposażenie na wyprawę wędkarską.

1 / 2
1 / 2
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Super. Jestem zadowolona. Dziękuję
2024-02-27
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Polecam
pixel