Zaciski na gryf

Zwiększ bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń ze sztangą, zamawiając proste w użyciu zaciski na gryf. To uniwersalne akcesoria wykonane z lekkiego, charakteryzującego się dużą wytrzymałością tworzywa sztucznego lub aluminium, od wewnętrznej strony wykończone gumką, która zmniejszająca ryzyko zluzowania obciążenia podczas wykonywanych ćwiczeń. Zaciski do gryfu mają średnicę 50 mm i są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Bezpieczne treningi ze sztangą

Zamawiając uniwersalne zaciski do gryfów o średnicy 50 mm i używając ich do zabezpieczenia założonych na sztangę obciążeń, zwiększysz bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko wypadku, zwłaszcza gdy ćwiczysz bez asekuracji. Prezentowane zaciski na gryf to modele szczękowe, które wystarczy zacisnąć na sztandze – nie trzeba ich wkręcać czy zabezpieczać dodatkową zawleczką. To prosty w użyciu sprzęt, który sprawdzi się w każdej siłowni. Na wygodę stosowania zacisków wpływa ich specyficzny kształt oraz obecność poręcznej klamerki służącej do mocowania i zwalniania zacisku.

Wygoda i szybkość montażu obciążeń

Jeśli używane przez Ciebie gryfy olimpijskie mają gwintowane końcówki, na które nakręca się dedykowane im metalowe zaciski, zabezpieczanie stale zmienianych obciążeń może być zwyczajnie niewygodne. Alternatywą są dla nich szczękowe zaciski na gryf, z gumowym wykończeniem, które są sprzętem zdecydowanie wygodniejszym i łatwiejszym w użyciu, pozwalającym na zdecydowanie szybsze zabezpieczenie obciążenia założonego na sztangę. Taki zacisk do gryfu nie musi być wkręcany – wsuwa się go na gryf i zaciska przy pomocy dedykowanej klamerki. Dzięki wewnętrznej gumce zacisk idealnie przylega do powierzchni gryfu i chroni przed przesuwaniem się założonych na niego obciążeń.

Oferowane przez sklep be-active.pl uniwersalne zaciski na gryf to przydatny element wyposażenia każdej siłowni. To akcesoria znacząco poprawiające komfort przygotowania sztangi do ćwiczeń, zwiększające szybkość mocowania obciążeń, ograniczające ryzyko ich przypadkowego zsunięcia się ze sztangi podczas ćwiczeń. Zamów ich aluminiową lub polimerową wersję. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super bardzo pomocne w sprzataniu
2024-02-27
szybko i zgodne z zamówieniem
pixel