Rowery treningowe

Trening wytrzymałościowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odzyskanie utraconej kondycji, na zwiększenie ogólnej wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni i zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jeśli nie masz czasu na jogging, wyjścia na basen, do siłowni czy na aerobik, ale możesz i chcesz ćwiczyć w domu, być może zainteresują Cię klasyczne rowery treningowe typu stacjonarnego. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz zaopatrzyć się w jedną z kilkunastu wersji rowerów treningowych o zróżnicowanej konstrukcji technicznej.

Jakie rodzaje rowerów treningowych stacjonarnych oferujemy?

Na stronach sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz trzy podstawowe typy rowerków stacjonarnych (podział ze względu na rodzaj zastosowanego napędu). Są to rowery mechaniczne – najprostsza konstrukcja o ograniczonym zakresie regulacji obciążeń, nowoczesne rowery treningowe magnetyczne – usprawniona wersja rowerów stacjonarnych z większym zakresem regulacji obciążeń, oraz rowery elektromagnetyczne – najnowsza kategoria rowerów treningowych, wymagająca podłączenia do prądu, charakteryzująca się cichą pracą i dużą swobodą precyzyjnego dozowania obciążeń. Poza wymienionymi, podstawowymi kategoriami sprzętu, sprzedajemy również bardziej specjalistyczne rowery treningowe. Doskonałym przykładem urządzeń tego typu są stacjonarne rowery poziome (idealny wybór dla osób z nadwagą lub osób rehabilitujących się, którym zależy na większym komforcie siedzenia podczas treningu na rowerku stacjonarnym) oraz rowery spiningowe dedykowane kolarzom lub osobom pragnącym doskonalić się w jeździe rowerem typu klasycznego – szosowym lub górskim. Unikalną konstrukcją stacjonarnych rowerków treningowych, jakie można znaleźć w naszym sklepie, są rowery powietrzne. To specyficzny model sprzętu treningowego zaprojektowany z myślą nie tylko o treningu nóg, ale i ramion.

Zachęcamy do przyjrzenia się całości oferty naszego sklepu, na którą składa się różnorodny sprzęt fitness, sprzęt do ćwiczeń siłowych i typowo wytrzymałościowych. Sprawdź, czym dysponujemy i zamów urządzenia, dzięki którym efektywność Twoich codziennych treningów wyraźnie się poprawi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8031 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
5
2024-07-15
Super
pixel