Kettlebell powlekane

Estetyczne kettlebell powlekane to znakomity wybór dla uczestników zajęć fitness, osób ćwiczących w domu lub na świeżym powietrzu. Dzięki syntetycznej powłoce metalowy rdzeń ciężarka jest dobrze zabezpieczony przed wilgocią i nie rdzewieje. Winylowe wykończenie sprawia również, że tego typu ciężarki są przyjemniejsze w dotyku, wygodniejsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu. Sprawdź na be-active.pl i wybierz jeden z nich lub zamów większy zestaw.

Wygoda ćwiczeń w każdych warunkach

Poręczne, metalowe kettlebell powlekane winylem to uniwersalny sprzęt treningowy przeznaczony do ćwiczeń w domu, siłowni, sali gimnastycznej lub na świeżym powietrzu. Ćwiczenia z kettlebell sprzyjają budowaniu siły dynamicznej, wzmacniają wiele grup mięśni, zwiększają elastyczność stawów i poprawiają ogólną sprawność fizyczną organizmu. To jeden z ulubionych sprzętów osób uprawiających CrossFit, polecany zarówno w treningu siłowym, jak i wytrzymałościowym oraz ogólnorozwojowym. Zamawiając kettlebell powlekany, możesz ćwiczyć jedną dłonią lub oburącz - dzięki radełkowanym uchwytom prezentowane ciężarki gwarantują pewny chwyt i ryzyko ich przypadkowego wyślizgnięcia się z dłoni podczas wykonywania wymachów lub wyrzutów, jest minimalne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz estetyczne kettlebell powlekane wysokiej jakości winylem, z metalowymi uchwytami radełkowanymi, dostępne w szerokim zakresie obciążeń. Sprzedajemy ciężarki o wadze od 4 kg do 20 kg. Wystarczy zamówić sprzęt o pożądanej masie i zabrać się za trening. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić m.in. ciężarki metalowe w osłonie winylowej renomowanej marki HMS.

Zwiększ różnorodność wykonywanych ćwiczeń siłowych, uzupełniając kolekcję swojego podstawowego sprzętu o nowe kettlebell powlekane winylem. To estetyczne i funkcjonalne ciężarki zaprojektowane z myślą o pracy nad siłą dynamiczną i całościowym wzmacnianiem organizmu. Takie wyposażenie przyda się zarówno osobom ćwiczącym w domu, jak i w profesjonalnej siłowni czy sali gimnastycznej. Zamów dowolne z prezentowanych ciężarków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Super bardzo pomocne w sprzataniu
2024-02-26
Jesteśmy bardzo zadowoleni będziemy Was polecać
pixel