Łańcuchy na gryf

Progresuj ciężar podczas każdego ćwiczenia ze sztangą, stosując metalowe łańcuchy na gryf. Gdy wyciskasz sztangę, równocześnie unosisz kolejne ogniwa łańcuchów i tym samym zwiększasz obciążenie. Jego szczytową wartość osiągniesz w najwyższym punkcie wzniesienia, a najniższą, gdy łańcuch niemal w całości będzie leżał na ziemi. Łańcuchy to dobry dodatek dla profesjonalistów szukających nowych bodźców do wzrostu mięśni.

Stalowe łańcuchy na gryf - uniwersalne

Dla miłośników sportów siłowych przygotowaliśmy stalowe łańcuchy 2 x 5, 15 i 25 kg, z uniwersalnym systemem mocującym, dzięki któremu bez najmniejszego problemu zawiesisz je na każdym rodzaju sztangi. Łańcuchów możesz używać z gryfami olimpijskimi, prostymi i łamanymi, zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami treningowymi. Łańcuchy na gryf to niezwykle przydatny sprzęt dla profesjonalistów, którym zależy na wykorzystaniu zjawiska PAP (poaktywacyjny skurcz mięśni). Siła zwiększa się, gdy po wstępnej aktywacji mięśni następuje wzmocnienie ich skurczu poprzez zwiększenie obciążenia. Z łańcuchów można korzystać podczas wyciskania na ławeczce, w martwym ciągu i w wielu innych ćwiczeniach ze sztangą.

Ćwiczenia z łańcuchami

Najpopularniejszą formą wykorzystania łańcuchów jest wyciskanie sztangi na ławeczce. Łańcuchy na gryf sprzedawane są zawsze w parach i mocuje się pojedynczo po obu stronach sztangi z wykorzystaniem uniwersalnych uchwytów. Dzięki temu ciężar jest zrównoważony i sztanga gwarantuje stabilność wykonywanych ćwiczeń. Łańcuchów można używać również w martwym ciągu, w celu progresowania obciążenia w ramach nie tylko jednej serii, ale i każdego ćwiczenia z osobna. To profesjonalne wyposażenie siłowni domowych i komercyjnych, odpowiednie dla amatorów i doświadczonych sportowców.

Skorzystaj z bogatej oferty be-active.pl i zamów stalowe łańcuchy na gryf, z uniwersalnym systemem montażowym umożliwiającym ich szybką instalację na każdym rodzaju sztangi. Sprawdź dostępne obciążenia i zamów parę łańcuchów dopasowaną do swoich potrzeb lub większy zestaw dla osób ćwiczących w Twojej siłowni. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7630 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Jakość wykonania produktów wydaje się solidna, aczkolwiek widać w elementach składowych wyraźne luki lub niedociągnięcia. W moim produkcie jeden z elementów był fabrycznie wygięty, udokumentowałem wszystko zdjęciami, ale udało mi się go odgiąć i zamontować poprawnie. Część elementów była albo brudna albo porysowana. Na uwagę negatywną zasługuje więc średnia jakość dopasowania elementów składowych oraz niska jakość narzędzi dołączonych do montażu. Całość po złożeniu prezentuje się jednak dość dobrze i jest zdecydowanie funkcjonalna. Jedyne co można by zmienić to sposób zamocowania i położenia uchwytów na gryf do wyciskania na ławce tak, aby była lepsza możliwość dostosowania chwytu gryfu dla użytkownika. Dostawa przebiegła bez problemów. Ostatnim aspektem jest cena zestawu, która niestety nie współgra doskonale z jakością. W cenie zestawu dodatkowo powinny się znaleźć dodatkowe obciążniki o wadze 1.25 i 2.5, aby zwiększyć zakres możliwości hantli, lub mały gryf łamany. To powinno zrekompensować wymienione wyżej czynniki. Zwłaszcza, że produkt jest niezgodny ze zdjęciami na stronie. Produkt zdecydowanie dla początkujących / średnio zaawansowanych osób, które wiedzą jak ćwiczyć, ale chcą oszczędzić i dbać o formę w zaciszu domu. Sądzę, że ocena 3 / 5 to stosowna ocena do otrzymanego przeze mnie produktu, chociaż i tak za wysoka.
2024-02-27
Super. Jestem zadowolona. Dziękuję
pixel