kostka / blok do yogi

Osoby poszukujące atrakcyjnej alternatywy dla klasycznego aerobiku chętnie decydują się na zdecydowanie mniej dynamiczną jogę, która pomaga zbudować równowagę pomiędzy sferą emocjonalną człowieka i jego ciałem. Joga to szereg ćwiczeń wymagających niemałej zręczności, dobrego rozciągnięcia mięśni i niezłej koordynacji ruchowej. Dlatego osobom początkującym zaleca się korzystanie z dodatkowych akcesoriów minimalizujących ryzyko złapania nieprzyjemnej kontuzji. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest blok do yogi, czyli niewielka kostka wykonana z tworzywa sztucznego EVA.

Jakie bloki do yogi znajdziesz w naszym sklepie?

Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego blok do yogi to sprzęt dedykowany zarówno osobom na wyższych poziomach zaawansowania, jak i osobom początkującym, które nie są jeszcze odpowiednio rozciągnięte, przez co wykonywanie niektórych ćwiczeń może być dla nich niebezpieczne. Gdy ciało nie jest wystarczająco rozciągnięte, nawet z pozoru proste ćwiczenia mogą zakończyć się bolesną kontuzją. W ofercie sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz profesjonalne bloki do yogi w różnych wersjach kolorystycznych. Warto pamiętać, że sprzęt tego typu dostępny jest w różnych poziomach twardości i wybór odpowiedniego poziomu twardości bloku ma decydujący wpływ na komfort i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń fizycznych. Każdy oferowany przez nas blok do yogi wykonany jest z dobrej jakości materiału odpornego na odkształcenia, niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne, na wilgoć i zabrudzenia.

 

Jeśli planujesz zacząć uprawiać jogę i szukasz profesjonalnego sprzętu, który pomoże w rozciąganiu mięśni pleców, rąk czy nóg, a także pomoże w osiągnięciu skomplikowanej pozycji – wykonaniu ćwiczenia wymagającego dużej sprawności fizycznej, inwestycja w blok do yogi będzie strzałem w dziesiątkę. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilka wersji bloków o umiarkowanym poziomie twardości, wykonanych z trwałego tworzywa sztucznego, wyróżniających się dużą starannością wykonania i łatwością w stosowaniu podczas treningów jogi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Super
2024-06-24
Polecam
pixel