









Kostka do jogi piankowa Pretorians 2 sztuki – różowe bloczki EVA

Kostki do jogi Pretorians różowe – lekkie bloczki EVA 2 sztuki do ćwiczeń

Zrelaksuj się i utrzymaj prawidłową postawę w każdej pozycji jogi
Zwiększ zasięg ruchu i pogłębiaj asany bez nadmiernego wysiłku
Ćwicz pewnie dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewniającej stabilność
Ciesz się lekkością i wygodą – bloczki łatwo przeniesiesz i wyczyścisz po treningu
Wspieraj ciało podczas stretchingu, pilatesu i jogi niezależnie od poziomu zaawansowania
Korzystaj z wytrzymałej pianki EVA, która zachowuje kształt nawet po intensywnych ćwiczeniach
Klocek do jogi z pianki EVA – miękkość i trwałość w jednym

Kostki Pretorians wykonane są z pianki EVA wysokiej gęstości, odpornej na zniekształcenia i uszkodzenia. Gładka, antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilność dłoni i stóp, a zaokrąglone krawędzie chronią przed dyskomfortem. Lekka konstrukcja sprawia, że kostki są łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz zabrać je na zajęcia lub używać w domu.
Lekkie kostki do ćwiczeń jogi – stabilne wsparcie w każdej asanie

Zestaw kostek do jogi piankowych Pretorians to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić elastyczność, równowagę i technikę wykonywania pozycji. Bloczek pomaga zachować prawidłową postawę w pozycjach stojących, siedzących i balansowych, dając uczucie bezpieczeństwa i pełnego wsparcia. Dzięki temu Twoje ćwiczenia stają się bardziej efektywne i komfortowe.
Akcesoria do jogi dla początkujących i zaawansowanych

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy praktykujesz regularnie, kostki Pretorians do ćwiczeń pilates i jogi pomogą Ci rozciągać ciało i utrzymać stabilność. To niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika jogi – pozwalający trenować świadomie, bez przeciążania mięśni i stawów.
Poczuj stabilność, pewność i komfort w każdej pozycji – wybierz kostki do jogi Pretorians i trenuj tak, jak lubisz!
Dane techniczne
Model | KJ2 |
Kolor | różowy |
Materiał | pianka EVA |
Ilość | 2 sztuki |
Wymiary (cm) | 23 x 15 x 7,5 |
Gęstość | 55 |
Twardość | 25 |
Przeznaczenie | joga |
pilates | |
fitness | |
rozciąganie | |
rehabilitacja | |
Właściwości antypoślizgowe | wyprofilowana powierzchnia dla maksymalnej stabilności |
Odporność na wilgoć | nie pochłania potu ani zapachów, łatwa w czyszczeniu |
Waga (g) | 2x130 |
Opinie