obciążenia żeliwne

Podstawą efektywnego treningu siłowego są odpowiednio dobrane obciążenia. Jeśli zależy Ci na wzroście siły i masy mięśni, koniecznością stanie się wykonywanie szeregu ćwiczeń z dużymi ciężarami. Co ważne, waga ciężarów powinna systematycznie się zwiększać. Dzięki temu mięśnie będą ciągle stymulowane do wzrostu, będzie rosła ich siła i obwód.

Czego potrzebujesz do treningu siłowego?

Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego, możesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych, taki jak różnorodne gryfy, ławki treningowe, hantle i talerze do sztangi. Obciążenie żeliwne to jeden z najpopularniejszych, najwygodniejszych w użyciu i najtrwalszych ciężarów, jakim możesz obciążyć każdy klasyczny (wymiarowy) gryf i w ten prosty sposób stworzyć sztangę do ćwiczeń siłowych. Na stronach sklepu be-active.pl znajdziesz bogaty wybór obciążeń żeliwnych w formie typowych talerzy (krążków) o różnej masie, przystosowanych do zakładania na gryfy o zróżnicowanej konstrukcji (proste i łamane). Mamy również specjalistyczne obciążenia żeliwne HMS z trzema otworami bocznymi pełniącymi funkcję wygodnych uchwytów. Sprzęt tego typu sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń ze sztangą, jak i bez sztangi – talerze można trzymać wygodnie w dłoniach. 

Jeśli jesteś miłośnikiem treningów siłowych lub zależy Ci na uzupełnieniu podstawowego treningu aerobowego o ćwiczenia z większymi ciężarami, wybierz dostosowane do swoich możliwości obciążenie żeliwne, odpowiedni gryf, ewentualnie ławeczkę treningową lub większe hantle. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7836 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolony.
2024-04-10
Super, ekspresowa wysyłka, Polecam!!!
pixel