obciażenia powlekane

Do ćwiczenia w warunkach domowych lub w profesjonalnych siłowniach dobrym wyborem będą obciążenia powlekane zabezpieczone gumą, która minimalizuje ryzyko przypadkowych uszkodzeń podłóg lub innych elementów wyposażenia sali ćwiczeń. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajdziesz różne rodzaje krążków do ćwiczeń siłowych, dedykowane im gryfy oraz inne akcesoria treningowe. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Kiedy sięgnąć po obciążenia powlekane?

W odróżnieniu od klasycznych krążków żeliwnych modele powlekane zostały zabezpieczone warstwą gumy, która zapewnia dobrą amortyzację, w ten prosty sposób znacząco zwiększając bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń siłowych. Zastosowanie dodatkowej powłoki ochronnej jedynie w nieznaczny sposób wpływa na zwiększenie rozmiaru talerza. Obciążenie powlekane jest zatem równie wygodne w użyciu, jak tradycyjny talerz żeliwny, co odróżnia je od tanich, mających znacznie większą średnicę krążków bitumicznych, również uzupełnionych ochronną powłoką syntetyczną. W tym drugim przypadku powłoka wykonana jest jednak nie z gumy, a z twardego tworzywa sztucznego. Obciążenia powlekane gumą wyróżnia duża atrakcyjność wizualną, wygoda i bezpieczeństwo stosowania, trwałość i dobre właściwości amortyzujące. W sklepie internetowym be-active.pl czekają na Ciebie obciążenia o różnej średnicy i wadze, przystosowane do montażu na gryfach prostych i łamanych. To sprzęt charakteryzujący się wysoką precyzją wykonania, estetyczny i trwały, którego nie powstydzi się żadna domowa siłownia czy profesjonalnie wyposażona sala gimnastyczna.

 

Chroń podłogi przed przypadkowymi uszkodzeniami od dużych ciężarów, zamawiając oferowane przez nas żeliwne obciążenia powlekane. Znajdziesz w tym miejscu talerze olimpijskie o różnych rozmiarach, przeznaczone do ćwiczeń ze sztangą, idealne do zastosowań domowych i profesjonalnych. W sklepie czekają na Ciebie również inne akcesoria do ćwiczeń siłowych, w tym gryfy, ławki treningowe, atlasy, hantle, maty i stojaki o zróżnicowanej konstrukcji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7908 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.
2024-06-04
Ok
pixel