Atlasy do ćwiczeń

Profesjonalne atlasy do ćwiczeń to zróżnicowany sprzęt otwierający przed Tobą mnóstwo nowych możliwości treningowych. Inwestując w pojedyncze urządzenie, możesz ćwiczyć praktycznie wszystkie duże partie mięśni, wykonywać ćwiczenia izolowane oraz wzmacniać mięśnie głębokie, podtrzymujące ciało i stabilizujące ruch. To dobry wybór, jeśli masz mało miejsca i nie chcesz kupować wielu sprzętów.

Nowoczesny atlas do ćwiczeń całego ciała

Oferujemy zaawansowany technicznie sprzęt do siłowni, dzięki któremu wykonasz kompleksowy trening całego ciała, wzmacniając wszystkie partie mięśniowe, ewentualnie wykonując ćwiczenia izolowane na wybrane grupy mięśni. Profesjonalny atlas do ćwiczeń to maszyna składająca się z wielu elementów – m.in. z suwnicy, wyciągów dolnych i górnych, przyrządu do motylków i ćwiczenia mięśni nóg, modlitewnika z dźwignią do ciężarów, uchwytów do zawieszania ciężarów oraz wielofunkcyjnej ławeczki przystosowanej do ćwiczenia w różnych płaszczyznach. Nowoczesne atlasy do ćwiczeń to sprzęt spotykany w profesjonalnych siłowniach, który z powodzeniem może stać się również podstawą treningowego wyposażenia domowego. Zamówisz u nas prosty w montażu, uniwersalny atlas do ćwiczeń w domu, przystosowany do wyciskania na ławeczce siedząc, z modlitewnikiem i przyrządem do ćwiczenia mięśni nóg. Oczywiście możesz sięgnąć również po droższe, oferujące więcej opcji treningowych, ale i zajmujące nieco więcej miejsca atlasy do ćwiczeń z suwnicą Smith i wieloma innymi urządzeniami, które pozwalają różnicować trening siłowy. Wybierając profesjonalny atlas do ćwiczenia różnych grup mięśni, nie musisz inwestować w dodatkowe stojaki, ławeczki czy inne przyrządy treningowe.

Osobom rozważającym możliwość stworzenia domowej siłowni, jako podstawę jej wyposażenia polecamy atlasy do ćwiczeń z ławeczką łamaną, zapewniającą możliwość ćwiczenia w różnych płaszczyznach. Oczywiście możesz zamówić również prostszy i tańszy sprzęt zajmujący zdecydowanie mniej miejsca. Sprawdź na be-active.pl i zamów jedną z prezentowanych maszyn do ćwiczeń całego ciała.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Wszystko ok
2024-02-27
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Polecam
pixel