Kettlebell regulowane

Oszczędzaj pieniądze i miejsce w siłowni, sięgając po kettlebell regulowane, z wyjmowanymi obciążeniami. To niezwykle wszechstronny sprzęt treningowy polecany zarówno miłośnikom CrossFit, jak i tradycyjnych ćwiczeń siłowych. Prezentowany sprzęt sprawdzi się również na zajęciach fitness, wspierając budowę siły dynamicznej, odchudzanie i ogólną poprawę sprawności fizycznej ćwiczących osób.

Dopasuj ciężar do swoich potrzeb

Inwestycja w kettlebell regulowany to najlepszy sposób, by ograniczyć liczbę sprzętów wykorzystywanych podczas ćwiczeń fizycznych. To opcja szczególnie przydatna dla osób trenujących na świeżym powietrzu lub w domu. Kettlebell regulowane zapewniają możliwość swobodnego ustalenia pożądanego obciążenia treningowego, oczywiście w zakresie przewidzianym przez charakterystykę konkretnego ciężarka. W ofercie sklepu internetowego be-active.pl znajdziesz m.in. regulowany kettlebell składający się ze stelaża z uchwytem i sześciu wymiennych talerzy, z których każdy waży 5 funtów (2,27 kg). Zakładasz tyle talerzy, ile w danym momencie jest Ci potrzebne.

Największymi zaletami charakteryzującymi kettlebell regulowane jest ich uniwersalność, estetyka i trwałość. To porządnie wykonany, wytrzymały i atrakcyjnie prezentujący się sprzęt treningowy zapewniający duży komfort ćwiczeń wymagających częstej zmiany obciążeń. Używając kettlebell z wymiennymi talerzami, możesz samodzielnie regulować masę ciężarka, tym samym dopasowując obciążenie do aktualnych potrzeb treningowych. Co warte podkreślenia, kupując kettlebell regulowane, z wieloma talerzami, nie musisz zamawiać wielu tradycyjnych ciężarków, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze.

Osobom uprawiającym CrossFit, miłośnikom fitness i treningów ogólnorozwojowych polecamy różne wersje ciężarków z charakterystycznym uchwytem do trzymania w dłoni lub oburącz. Jeśli nie masz miejsca na wiele ciężarków i szukasz możliwie uniwersalnego sprzętu treningowego, prezentowane kettlebell regulowane będą strzałem w dziesiątkę. Skorzystaj z naszej oferty i zamów jedną z dostępnych ich wersji. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8027 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Super
2024-07-15
Ok
pixel