skrzynia plyometryczna

Drewniane skrzynie plyometryczne są jednym z akcesoriów, jakie można spotkać na każdej siłowni. Wykorzystywane są również przy rehabilitacjach, a powinny stanowić element wyposażenia każdego klubu sportowego. Konstrukcje świetnie sprawdzają się przy różnego rodzaju treningach funkcjonalnych. Ze względu na intensywne użytkowanie i znaczne obciążenia, warto wybierać dobrej jakości konstrukcje, takie jak oferujemy w sklepie be-active.pl.

Skrzynia plyometryczna jako ważny element wyposażenia siłowni

Dbając o odpowiednie wyposażenie siłowni i funkcjonalność tego miejsca nie można zapomnieć o skrzyniach. Drewniane konstrukcje mogą być wykorzystywane na wiele sposobów do prowadzenia rozmaitych ćwiczeń. Przede wszystkim służą do treningu skoczności i mięśni dolnych kończyn. Wykorzystywane są przy treningach funkcjonalnych z obciążeniem własnego ciała. Mogą stanowić pojedyncze akcesorium do ćwiczeń, jednak często stosowane są w kompletach wraz z ciężarkami, sztangami i innymi dodatkami. Ogromną funkcjonalność daje im możliwość ustawienia skrzyni na każdej ze ścianek.

Czym są skrzynie plyometryczne?

W naszym sklepie znalazły się wysokiej jakości skrzynie plyometryczne wykonane ze sklejki drewnianej. Do stworzenia takiej konstrukcji wykorzystano dobrej jakości materiały, co zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i duże obciążenia. Ich konstrukcje są wykonane w formie sześcianów, a wewnątrz dodatkowo wzmocnione. Dzięki temu zachowują stabilność i podobną nośność niezależnie od ustawienia.

Każda skrzynia plyometryczna została wykonana z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Konstrukcja ma ukryte wewnątrz łączenia, dlatego żaden z elementów montażowych nie wystaje na zewnątrz. Krawędzie są wyszlifowane, także w obrębie uchwytów, co zapobiega skaleczeniu. To wszystko w połączeniu z bardzo stabilną konstrukcją gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Sprawdź ofertę sklepu be-active.pl, a znajdziesz tu najlepsze elementy wyposażenia do siłowni i klubów sportowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7704 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
Wszystko szybko i super
2024-04-22
Super!
pixel