Obciążenie olimpijskie bumper

Powlekane talerze bumper do gryfów olimpijskich to sprawdzony wybór dla osób poszukujących dobrej jakości sprzętu do ćwiczeń siłowych. Dzięki gumowej powłoce ochronnej metalowe krążki są cichsze, bardziej estetyczne i wygodniejsze w użytkowaniu. Dobrze trzymają się na gryfie, co ułatwia ćwiczenia. To sprzęt dla profesjonalistów i amatorów poszukujących alternatywy dla tradycyjnych obciążeń żeliwnych.

Amortyzująca powłoka bumper

Zastosowanie zewnętrznej powłoki ochronnej na krążkach do gryfów olimpijskich sprawia, że ćwiczenia ze sztangą są cichsze i bezpieczniejsze. Powlekane obciążenie bumper przy uderzeniu o podłoże, sztangę lub inny krążek nie wydaje charakterystycznego, metalicznego dźwięku. Upuszczenie powlekanego krążka nie powoduje również tak dużych zniszczeń podłoża, jak w przypadku twardych obciążeń żeliwnych. Gumowa powłoka absorbuje część siły uderzeń, wygłusza i zwiększa komfort siłowego treningu poprzez lepszą stabilizację krążków na gryfie. Stosując tego typu obciążenia do sztangi, chronisz podłogi w siłowni, dbasz o estetykę i akustyczny komfort w sali ćwiczeń.

Stalowe talerze olimpijskie z gumowaną powierzchnią

Jeśli szukasz estetycznego zamiennika dla tradycyjnych talerzy żeliwnych, krążki bumper z gumową powłoką ochronną, w rozmiarze dopasowanym do olimpijskiej sztangi, będą strzałem w dziesiątkę. W ofercie be-active.pl znajdziesz obciążenia 5, 10, 15, 20 i 25 kg, w różnych kolorach, pojedyncze i w większych zestawach, takich marek jak Pretorians i HMS. Każde prezentowane obciążenie olimpijskie bumper zostało wyposażone w metalową tuleję wykonaną ze stali nierdzewnej, co ułatwia zakładanie talerzy na sztangę i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ich gumowanej powierzchni.

Zainwestuj w najlepszej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych! Zapoznaj się z naszą ofertą na różne wersje olimpijskich obciążeń z powłoką gumową typu bumper lub od razu zamów kompletny zestaw treningowy do sztangi, do wyciskania i martwego ciągu. U nas zamawiasz sprawdzony sprzęt do ćwiczeń siłowych w najlepszych cenach. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Wszystko ok
2024-02-25
Polecam. Fajne krzesełko.
pixel