Poręcz wielofunkcyjna

Dedykowane treningom ogólnorozwojowym i siłowym, profesjonalnie wykonane, stabilne poręcze do ćwiczeń to uniwersalny sprzęt sportowy do zajęć w domu, garażu, sali gimnastycznej lub siłowni. Skorzystaj z naszej oferty i zamów potrzebne Ci akcesoria treningowe. Prezentowany sprzęt ułatwi wykonywanie pompek klasycznych i tzw. dipów, czyli pompek na poręczach. Jest to popularne ćwiczenie wpływające na aktywację, rozwój oraz wzrost siły tricepsów.

Idealny sprzęt dla miłośników kalisteniki

Osobom preferującym trening z wykorzystaniem masy własnego ciała oferujemy porządnie wykonane poręcze do ćwiczeń. Jest to wysokiej klasy sprzęt charakteryzujący się niezwykle stabilną konstrukcją, wykonany z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, zapewniający możliwość wykonywania wielu ćwiczeń, w tym pompek klasycznych oraz popularnych dipów. Poręcz wielofunkcyjna została skonstruowana w ten sposób, by ugięcia ramion podczas wykonywania tradycyjnych pompek były możliwie głębokie, co sprzyja lepszemu rozciągnięciu mięśni i ich większej aktywacji. Ćwiczenia na poręczach to doskonały sposób na rozbudowę tricepsów, klatki piersiowej oraz przedniej części mięśni naramiennych. Trening na poręczach będzie doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych ćwiczeń siłowych, a także dobrym wyborem dla osób uprawiających kalistenikę oraz CrossFit. Jeśli niechętnie ćwiczysz z dużymi ciężarami, a chcesz skutecznie wzmocnić górne partie swojego ciała, pompki i podciąganie na drążku będzie jedną z najlepszych opcji, zwłaszcza jeśli ćwiczysz w domu.

 

Wyposażone w szerokie podstawy, a dzięki temu bardzo stabilne poręcze do ćwiczeń to przydatny sprzęt treningowy dedykowany szerokiemu gronu odbiorców, przede wszystkim miłośnikom kalisteniki oraz tym, którzy szukają urozmaicenia dla typowych ćwiczeń siłowych. W sklepie be-active.pl znajdziesz również inny, równie użyteczny sprzęt do siłowni domowej. Zapoznaj się z całością prezentowanego asortymentu i zamów przyrządy, dzięki którym urozmaicisz swoje treningi oraz poprawisz ich skuteczność.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8027 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Super
2024-07-09
Niektóre obciążniki przyszły trochę poobijane
pixel