worki karpiowe

Do bezpiecznego przechowywania i transportu dużych okazów ryb służą profesjonalne worki karpiowe. To prosty w użyciu sprzęt, który z powodzeniem zastąpi tradycyjną siatkę, chroniąc rybę przed okaleczeniem i ułatwiającej jej przetrzymanie do momentu ważenia lub wykonania okolicznościowej sesji zdjęciowej. W sklepie znajdziesz lekkie worki wykonane z miękkiego materiału, z paskami i uszami ułatwiającymi transport.

Sprzęt wędkarski do ważenia i przechowywania złowionych ryb

Jeśli szukasz wyposażenia, które będzie minimalizowało ryzyko zranienia złowionej ryby, zapewni komfort jej przechowywania i ułatwi transport, worek karpiowy będzie strzałem w dziesiątkę. To idealny wybór do bezproblemowego zważenia ryby, do jej bezpiecznego przetrzymywania i transportu. Worki karpiowe stanowią ciekawą alternatywę dla zwykłych siatek. Ze względu na sposób wykonania, przede wszystkim rodzaj użytego materiału, przetrzymywane w nich ryby są spokojniejsze i ryzyko ich przypadkowego zranienia jest mniejsze. To odpowiedni wybór dla każdego etycznego wędkarza.

Wytrzymałe worki karpiowe z suwakiem

Do dyspozycji klientów sklepu be-active.pl przygotowaliśmy kilka modeli worków karpiowych wykonanych z miękkich materiałów, wykończonych niezawodnym suwakiem. Znajdziesz w tym miejscu poręczne worki karpiowe do ważenia z paskami o regulowanej długości, z pływakami i uchwytami oraz prostsze wersje tego typu sprzętu w formie siatkowego worka wyposażonego w zamknięcie sznurkowe. To sprzęt umożliwiający bezpieczne przetrzymanie ryby do ważenia lub zdjęcia, pozwalający na wypuszczenie ryby do wody bez dużego ryzyka poważnego uszkodzenia jej ciała. Worki karpiowe są wytrzymałe i szybkoschnące, łatwe do utrzymania w czystości.

Skompletuj wyposażenie na kolejną wyprawę wędkarską, do arsenału posiadanego sprzętu dołączając lekki, szybkoschnący worek na ryby. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne worki karpiowe do transportu i przetrzymywania dużych okazów ryb. Zamów model o interesującym Cię typie konstrukcji, w potrzebnym rozmiarze, u nas zawsze w super cenie. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7622 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Polecam
2024-02-26
Polecam. Szybka dostawa i jakość sprzętu bardzo wysoka.
pixel