sumowe

Do połowu największych gatunków ryb słodkowodnych wód polskich, zwłaszcza ryb drapieżnych, polecamy wytrzymałe i bardzo ostre haczyki sumowe. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór tradycyjnych haczyków z uszkiem na żyłkę lub plecionkę, w dużych rozmiarach oraz wyposażonych w dwa niezależne ostrza kotwiczek przeznaczonych do dużych przynęt sztucznych.

Profesjonalne haczyki sumowe w wielu rozmiarach

W zależności od charakteru łowiska i przypuszczalnego rozmiaru ryb, jakie w nim żerują, swój zestaw wędkowy możesz wyposażyć w haczyk mały, średni lub duży. W ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz profesjonalne haczyki sumowe znanych marek we wszystkich popularnych rozmiarach, od 2.0 do 10.0. Haczyki wykonane są z twardej stali, dzięki temu nie odkształcają się nawet pod wpływem działania dużej siły. Sprzedajemy również kotwice wędkarskie, które mogą sprawdzić się przy połowach dużych ryb na sztuczną przynętę. Są doskonałym wyborem na suma lub szczupaka.

Haczyki z oczkiem na duże ryby drapieżne

W związku z tym, że sumy europejskie należą do największych ryb śródlądowych w naszym kraju, przeznaczone do ich połowu, profesjonalne haczyki sumowe sprawdzą się również przy połowie innych dużych gatunków ryb drapieżnych, na przykład szczupaków. Ich cechą charakterystyczną jest agresywny kształt ostrza, duża wytrzymałość i spory rozmiar. Dzięki lekkiemu zagięciu ostrza do wewnątrz zacięcia haczykami sumowymi są skuteczniejsze i ryzyko zerwania dużej ryby holowanej do brzegu jest mniejsze. Haczyki wędkarskie i kotwice na suma należą do grupy największych tego typu produktów dostępnych na rynku.

Jeśli szukasz haczyków do skonstruowania skutecznego zestawu na suma lub szczupaka, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. W sklepie znajdziesz profesjonalne haczyki sumowe w wielu rozmiarach, sprzedawane w opakowaniach jednostkowych zawierających do kilku haczyków. Sprzedajemy również ostre kotwiczki do stosowania ze sztucznymi, dużymi przynętami. Zamów potrzebne akcesoria i przygotuj się do kolejnej wyprawy wędkarskiej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 6901 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-25
a nie jakoś rewelacyjnie ani nie ma tragedii jeśli o samo zamówienie chodzi
2023-09-25
Wszystko w/g zamówienia
pixel