Żyłki karpiowe

Charakteryzujące się dużą wytrzymałością liniową, odporne na skręcanie i niepodatne na rozciąganie żyłki karpiowe stanowią podstawę każdego profesjonalnego zestawu na karpia. W ofercie sklepu znajdziesz wiele rodzajów mocnych żyłek do rzutów i wywózki, o jaskrawej kolorystyce i właściwościach fluorescencyjnych, dzięki czemu są widoczne w każdych warunkach pogodowych, również po zmroku, po oświetleniu latarką.

Specjalistyczne żyłki karpiowe w różnych rozmiarach

Do dyspozycji miłośników wędkarstwa karpiowego przygotowaliśmy profesjonalne żyłki wędkarskie charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością, nierozciągliwe, odporne na przetarcia, jednocześnie dość elastyczne i ciężkie, dzięki czemu niepodatne na skręcanie i łatwe do zatopienia. Możesz sięgać po żyłki karpiowe o różnej grubości, a tym samym różnych poziomach maksymalnej wytrzymałości (odporności na zerwanie). To przede wszystkim żyłki karpiowe Fluo, ale w ofercie sklepu znajdziesz również ich wersję Camo. Ponadto możesz sięgnąć po przypony strzałowe, które chronią przed zerwaniem zestawu przy rzucie oraz inne przydatne akcesoria wędkarskie.

Żyłki i akcesoria do zestawów na karpia

Jeśli interesuje Cię dobra żyłka karpiowa, w ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz bogaty wybór mocnych żyłek japońskiej marki Dreamline, transparentne i kolorowe żyłki karpiowe Sensual, żyłki Territory Crystal, Mikado i wiele innych. Pamiętaj jednak, że nawet najlepsza żyłka karpiowa może nie wystarczyć, jeśli zapomnisz o solidnym przyponie i innych akcesoriach. Przykładem przydatnego sprzętu w wędkarstwie karpiowym są ochraniacze na palce, które zabezpieczają przed skaleczeniami od żyłki przy rzutach z brzegu.

Przygotuj swój wędkarski zestaw do połowu karpi, sięgając po profesjonalne żyłki o dużej wytrzymałości i małej rozciągliwości, transparentne lub kolorowe. U nas zamówisz mocne i trwałe żyłki karpiowe we wszystkich popularnych rozmiarach, w różnych kolorach. Możesz zaopatrzyć się również w żyłki do przyponów i różnego rodzaju akcesoria wędkarskie. Sprawdź naszą ofertę i zamów potrzebny sprzęt na ryby. Zapraszamy!

1 / 3
1 / 3
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Polecam
2024-02-26
o.k.
pixel