Wędki method feeder

Fanom metody gruntowej polecamy wysokiej klasy wędki feeder. To sprzęt przystosowany do wędkowania na spokojnych wodach płynących lub stojących, przede wszystkim na rzekach i jeziorach. W tym drugim przypadku polecany przy łowieniu z brzegu, gdy zachodzi konieczność wykonywania dalekich rzutów. Składane wędki feedery są przystosowane do używania szczytówek o różnych poziomach twardości.

Wędki feeder, czyli z drgającą szczytówką

Kluczowym elementem, który odróżnia tradycyjną wędkę karpiową od wędki feeder, jest czułość na brania. Wędki do metody feeder są wyposażone w czułe szczytówki, które przy odpowiednim napięciu zestawu sygnalizują niemal każde branie, również wtedy, gdy przynętę połknie mała ryba. Cechą, jaką charakteryzuje się każda wędka na feeder, jest również stosowany z tym typem wędziska specjalny koszyczek na przynętę. Koszyczek zanętowy typu otwartego lub zamkniętego mocuje się zamiast obciążenia przy haczyku, w odległości około 40 cm. Wędki tego typu pod względem długości w zasadniczy sposób nie różnią się od wędek na karpia, ale ze względu na specyficzny sposób konstrukcji zapewniają większą skuteczność brań i zacięć.

Najlepsze wędki feeder dla profesjonalistów

Zwykle sprzedawane w formie składanej, nowoczesne wędki do method feeder są dobrym wyborem dla wędkarzy poszukujących sprzętu zwiększającego prawdopodobieństwo brań i skuteczność zacięć, co jest szczególnie ważne na łowiskach komercyjnych. Wędki feeder zapewniają większą efektywność połowu ryb dużych gatunków, przede wszystkim karpi, a także amurów, leszczy, linów oraz mniejszych płoci. Ze względu na małe ryzyko spłoszenia ryby sięgającej po przynętę, wędka feeder najlepiej sprawdza się przy połowach ryb o spokojnym usposobieniu, właśnie takich jak liny i amury.

Skorzystaj z bogatej oferty sklepu be-active.pl i zamów składane wędzisko przystosowane do połowu ryb metodą feeder. Znajdziesz w tym miejscu profesjonalne wędki feeder z wrażliwą szczytówką sygnalizującą najmniejsze drgania, przystosowane do montażu koszyczków zanętowych, umożliwiające wykonywanie rzutów na dużą odległość.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7836 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolony.
2024-04-11
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem. Polecam
pixel