portfele wędkarskie

Dla profesjonalistów, którzy szybko dostosowują zestaw wędkarski do warunków panujących na łowisku, sklep be-active.pl przygotował poręczne portfele na przypony. To rodzaj etui przystosowanego do przechowywania gotowych przyponów spławikowych lub ich wersji używanych w wędkarskie spinningowym, ewentualnie w trollingu.

Standardowe portfele na przypony spławikowe

W wędkarstwie spławikowym zastosowanie przyponu ma na celu zmniejszenie sztywności i średnicy końcowej części zestawu wędkowego, a tym samym służy zwiększeniu szansy na branie. W zależności od typu łowiska i gatunków występujących w nim ryb stosuje się różne rodzaje przyponów. Dlatego profesjonalista ma zawsze pod ręką kilka gotowych przyponów i w zależności od potrzeb wykorzystuje je do modyfikacji zestawu. Profesjonalne portfele na przypony zapobiegają plątaniu się żyłek i ułatwiają korzystanie z gotowych przyponów. W naszym sklepie znajdziesz duże portfele na przypony karpiowe, w tym składane piórniki do Method Feeder.

Piórniki na przypony do spinningu

W odróżnieniu od wędkarstwa spławikowego, w spinningu i trollingu używa się przyponów wykonanych z materiałów twardszych, mocniejszych i sztywniejszych niż żyłka. Ma to pomóc w ograniczeniu ryzyka obcięcia zestawu wędkowego i utraty przynęty wraz z rybą. Do przechowywania tego typu przyponów służą specjalne piórniki. Oferowane przez nasz sklep, profesjonalne portfele na przypony, również mogą przydać się w przechowywaniu oraz transporcie gotowych akcesoriów tego typu. Dzięki zastosowaniu wewnętrznych organizerów portfele chronią przed splątaniem żyłek lub plecionek i zapewniają do nich wygodny dostęp.

Wykonane z trwałych materiałów charakteryzujących się dużą odpornością na przetarcia i zabrudzenia, solidne portfele na przypony to nieodłączny element wyposażenia każdego profesjonalnego wędkarza i to niezależnie od uprawianej przez niego formy wędkarstwa. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i zamów mocny portfel z wewnętrznym organizerem, o konstrukcji składanej, w preferowanym przez siebie rozmiarze. Naprawdę warto!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7628 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Wszystko ok
2024-02-26
o.k.
pixel