Wędki sumowe

Wykonane z wytrzymałego materiału, segmentowe wędki na sumy są sprzętem nie tylko solidnym, charakteryzującym się dużą odpornością na uszkodzenia, ale i bardzo poręcznym, co jest niezwykle ważne w sytuacji holowania silnej ryby na długich dystansach. Wędki sumowe od innych rodzajów wędzisk odróżnia także wysoki, maksymalny ciężar wyrzutu. To konieczne dla wyniesienia ciężkiej przynęty na dużą odległość.

Profesjonalne wędki na sumy w dobrej cenie

Jeśli poszukujesz solidnego sprzętu przystosowanego do połowu największych gatunków ryb słodkowodnych, sięgaj po wytrzymałe wędki o konstrukcji segmentowej. Znajdziesz w tym miejscu mocne wędziska do stosowania z zestawami spławikowymi i do metody gruntowej, charakteryzujące się doskonałymi parametrami ugięcia, a tym samym bezpieczne w użyciu przy łowieniu ryb dużych gatunków. Wędki sumowe z naszej oferty to przede wszystkim sprzęt przeznaczony do wędkowania z brzegu. Dla miłośników wędkowania z łódki przygotowaliśmy także jednoskładowe wędki na sumy z niezwykle czułą szczytówką, która reaguje na najdrobniejsze drgania.

Składane wędki sumowe dla profesjonalistów

Dla miłośników wędkarstwa gruntowego lub spławikowego, którzy szukają nowych wyzwań, sklep be-active.pl przygotował wiele modeli niezwykle wytrzymałych wędek do połowu sumów. Największe słodkowodne ryby w Polsce wymagają szczególnego podejścia, w tym stosowania ciężkich przynęt. Do ich wyniesienia na dużą odległość potrzebna jest mocna wędka na sumy. Taki sprzęt charakteryzują doskonałe parametry ugięcia, co ułatwia nie tylko wykonywanie dalekich i precyzyjnych rzutów, ale także zwiększa szansę na skuteczne holowanie dużej ryby przez długi czas. Wędki na sumy są mocne i stosunkowo krótkie, a dzięki temu bardzo uniwersalne. Dzięki temu wędka na sumy z brzegu powinna sprawdzić się również podczas wędkowania z łodzi.

Poznaj najciekawsze modele profesjonalnych wędzisk o dużej wytrzymałości, stworzonych z myślą o połowie największych okazów ryb słodkowodnych. Sięgaj po oferowane przez nas wędki sumowe i używaj ich do bicia własnych rekordów. Polecamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7836 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Ogółem bardzo fajnie, hantle super ale jeśli chodzi o całą sztangę to jeśli nałoży się tak duży ciężar to mam wrażenie jakby przy końcach sztanga miała się połamać dodatkowo ciężar czasem lekko odkręca się podczas ćwiczeń. Myślę że na start jak najbardziej wystarczy.
2024-04-08
I actually love the product but it is a bit damaged from the delivery, I assume. Other than that I think it great.
pixel