Wędki podlodowe

Niezwykle krótkie, wyposażone w solidną i wygodną rękojeść wędki podlodowe to sprzęt zaprojektowany z myślą o połowach w przerębli, najczęściej metodą spławikową lub z wykorzystaniem specjalnego rodzaju błystki. Choć wędkarstwo podlodowe ogranicza się wyłącznie do najzimniejszych miesięcy roku, to jednak zapewnia mnóstwo satysfakcji. Jeśli chcesz spróbować, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Krótkie wędki do połowów zimą spod lodu

Do dyspozycji klientów sklepu be-active.pl przygotowaliśmy różnorodne wędki podlodowe przystosowane do wędkowania metodą na spławik, z wykorzystaniem błystki podlodowej lub w wersji tradycyjnej, z pomocą mormyszki (sztuczna przynęta imitująca kiełża). Do wędkowania z mormyszką najlepiej nadają się wędki bardzo krótkie, maksymalnie mierzące kilkanaście centymetrów, z kołowrotkiem lub bez. Wędki do błystki podlodowej powinny być nieco dłuższe (około 50 cm). W podlodowym wędkarstwie spławikowym stosuje się wędziska jeszcze dłuższe, mierzące około 40-60 cm, najlepiej uzupełnione kołowrotkiem o stałej szpuli, z kabłąkiem.

Profesjonalne wędki podlodowe w niskiej cenie

Korzystając z bogatej oferty naszego sklepu, możesz sięgnąć po profesjonalne wędki podlodowe na okonia i inne gatunki ryb drapieżnych aktywnych o każdej porze roku, również w okresie zimowym. Sprzedajemy wędki podlodowe wykonane z lekkiego włókna węglowego, z wygodną rękojeścią, która gwarantuje pewny chwyt, również z miękkimi, niezwykle czułymi szczytówkami, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowego kiwoka. Znajdziesz w tym miejscu lekkie wędziska o długości kilkudziesięciu centymetrów, uniwersalne i specjalistyczne, do metody połowu na mormyszkę, błystkę podlodową lub tradycyjną przynętę z wykorzystaniem spławika.

Przekonaj się do zalet wędkarstwa podlodowego, sięgając po profesjonalny sprzęt, z którego będziesz miał okazję skorzystać zimą. Oferujemy różnorodne wędki podlodowe, do metody spławikowej, połowów z błystką i mormyszką oraz inne akcesoria, które sprawdzą się w tej specyficznej formie wędkarstwa. Zapraszamy do składania zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8027 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Ok
2024-07-12
Trzy gwiazdki ze względu na to że dostałem zamówienie nie kompletne
pixel