Haczyki, kotwice, główki Jig

Niezbędnym elementem wszystkich zestawów wędkowych są charakterystycznie wygięte haczyki wędkarskie, które mogą przyjmować formę kotwiczek lub tzw. główek jigowych. W ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz wiele rodzajów haczyków w różnych rozmiarach, gotowe przypony z haczykami, a także specjalne główki jigowe, które zwiększają komfort połowów na przynęty silikonowe, ułatwiając ich prowadzenie na pożądanej głębokości i z odpowiednią szybkością.

Haczyki z przyponami

Jeśli szukasz gotowych rozwiązań, które ułatwią przygotowanie profesjonalnego zestawu na konkretne łowisko i określony gatunek ryby, na jaką polujesz, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na haczyki wędkarskie z przyponami. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy gotowe przypony karpiowe i tradycyjne, zakończone różnymi rodzajami haczyków, nadające się do wędkowania metodą spławikową lub spinningową. W sklepie znajdziesz również haczyki bez przyponów, najczęściej sprzedawane w zestawach, dostępne w różnych rozmiarach i pochodzące od wielu renomowanych producentów.

Specjalistyczne haczyki wędkarskie

Uzupełnieniem podstawowej oferty sklepu są charakterystyczne kotwiczki i różne rodzaje główek jigowych, czyli haczyków z oczkiem w formie metalowej kulki. Nowe wersje tego typu haczyków często przybierają oryginalne kształty, co można wykorzystać do doskonalenia własnych metod połowu, zwłaszcza w wędkarstwie spinningowym. Kotwice wędkarskie służą wyłącznie do połowu na przynętę sztuczną, zwłaszcza dużych okazów ryb drapieżnych. Są mocniejsze od haczyków i tym samym ułatwiają skuteczne zacięcie. W ofercie sklepu znajdziesz wiele rodzajów kotwiczek i specjalistyczne haczyki wędkarskie z metalową główką, w różnych rozmiarach.

Zapoznaj się z naszą ofertą na haczyki wędkarskie różnych typów i zamów interesujące Cię ich wersje. Szczególnej uwadze klientów polecamy haczyki z przyponami. To gotowe rozwiązanie znacząco skracające czas przygotowania i modyfikacji zestawu wędkowego na potrzeby konkretnego łowiska i występujących w nim gatunków ryb. Zamów kilka rodzajów haczyków, dzięki czemu przygotujesz się na różne sytuacje.

1 / 14
1 / 14
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Super zestaw!! Polecam 10/10
2024-02-27
szybko i zgodne z zamówieniem
pixel