Kołowrotki karpiowe

Standardowo wyposażone w wolny bieg, profesjonalne kołowrotki karpiowe to podstawa wyposażenia każdego wędkarza specjalizującego się w technice spławikowej lub gruntowej. Zastosowanie kołowrotka z wolnym biegiem lub tzw. szybkim hamulcem minimalizuje ryzyko wciągnięcia zestawu do wody przez duży okaz ryby. Brak początkowej blokady na szpuli zwiększa także prawdopodobieństwo udanego zacięcia.

Kołowrotki karpiowe z wolnym biegiem

W ofercie sklepu be-active.pl znajdziesz różnorodne kołowrotki wędkarskie, w tym specjalne ich wersje powszechnie wykorzystywane w wędkarstwie spławikowym i gruntowym. Przykładem tego typu sprzętu są kołowrotki karpiowe z wolnym biegiem. To rozwiązanie, dzięki któremu szpula z żyłką obraca się swobodnie podczas brania. Dzięki temu ryba nie wciągnie zestawu do wody i nie wystraszy się, gdy połknie przynętę (przy wolnym biegu przynęta nie stawia oporu). Kołowrotki karpiowe mogą być wyposażone również w tzw. szybki hamulec. To rozwiązanie, dzięki któremu błyskawicznie zwiększysz blokadę hamulca z poziomu minimalnego do pełnego zablokowania szpuli.

Profesjonalne kołowrotki karpiowe ze wzmocnioną przekładnią

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne kołowrotki karpiowe, w tym modele ze wzmocnioną przekładnią, szybkim hamulcem lub wolnym biegiem. Oczywiście znajdziesz w tym miejscu także kołowrotki karpiowe do dalekich rzutów, o przemyślanej konstrukcji szpuli i ze specjalnym systemem nawijania żyłki, co zapobiega jej splątaniu i gwarantuje płynne rozwijanie podczas zarzucania przynęty. W sklepie znajdziesz także wysokiej klasy wędki karpiowe, żyłki i haczyki, a także szereg innych akcesoriów, które mogą przydać się w metodzie gruntowej lub spławikowej.

Przygotuj się do połowu karpi, inwestując w profesjonalny sprzęt wędkarski oferowany przez nas w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy wysokiej klasy kołowrotki karpiowe, wędki, żyłki, ciężarki, koszyczki i podajniki. Możesz zaopatrzyć się także w inne akcesoria, które przydadzą się na rybach, chociażby takie jak krzesełka wędkarskie, podpórki, torby, a nawet w odzież. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 7908 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Leżak wygląda na solidny,jak długo czas pokaże.
2024-06-04
Ok
pixel