Akcesoria podlodowe

Wędkarstwo podlodowe to fascynująca forma połowu wymagająca odpowiedniego przygotowania i wyposażenia, w tym zaopatrzenia się w akcesoria podlodowe, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo na lodzie. W naszym sklepie be-active.pl oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które pomogą osiągnąć sukces w łowieniu ryb spod lodu.

Zestawy asekuracyjne do wędkowania w przeręblu

Podczas wędkowania na lodzie, bezpieczeństwo jest priorytetem. Dlatego oferujemy specjalne zestawy asekuracyjne, które zapewniają ochronę w razie załamania się lodu. Te specjalne uchwyty zakończone kolcami noszone na szyi podczas połowów podlodowych pozwalają utrzymać się na powierzchni, gdyby doszło do niebezpiecznej sytuacji. W razie zarwania lodu, asekuracyjne akcesoria podlodowe pomogą wydostać się z przerębla, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na bezpieczny powrót na brzeg.

Przynęty sztuczne typu ochotka

Przynęty sztuczne typu ochotka to niezastąpione akcesoria podlodowe, które sprawdzą się również przy okazji wiosennego wędkowania. To świetnej jakości imitacje żywych larw ochotki, które zachęcają ryby do ataku. Dzięki precyzyjnie dobranym rozmiarom, budowie oraz zapachowi, przynęty te są nieodzownym elementem wyposażenia każdego wędkarza podlodowego. To akcesoria wędkarskie, których nie może zabraknąć w ekwipunku każdego miłośnika łowienia spod lodu. Skuteczność przynęt sztucznych typu ochotka sprawia, że połowy są jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Czerpaki do lodu - akcesoria podlodowe w różnych rozmiarach

Podczas wędkowania na lodzie, czerpaki są niezbędnym elementem ekwipunku wędkarza. W sklepie znajdziesz zarówno duże, jak i małe czerpaki, które ułatwią wyciąganie kawałków luźnego lodu z przerębla. Metalowa konstrukcja łyżki zapewnia niezbędną wytrzymałość, a możliwość delikatnej obróbki wywierconego otworu pozwala na wygodne i sprawniejsze połowy. Sięgając po tego typu akcesoria wędkarskie podlodowe, wędkowanie w przeręblu będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria podlodowe. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do udanego połowu spod lodu. Zestawy asekuracyjne, przynęty sztuczne typu ochotka i czerpaki do lodu to tylko niektóre z wielu produktów, jakie oferujemy. Zdobądź potrzebne akcesoria i ruszaj na pełną emocji wyprawę wędkarską!

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 8017 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Zamowienie zostało zrealizowane szybko.
2024-07-07
Świetnie można odpocząć. Bardzo lekki ale stabilny
pixel