pokrowce na siatki

Wykonane z trwałych materiałów, jedno- i wielokomorowe pokrowce na siatki wędkarskie chronią tego typu sprzęt przed uszkodzeniami w transporcie, ułatwiają jego przechowywanie i zabezpieczają przed zabrudzeniem. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu be-active.pl i zamów pokrowiec okrągły lub kwadratowy, zabezpieczony zamkiem błyskawicznym, wyposażony w jedną lub większą liczbę komór.

Okrągłe i kwadratowe pokrowce na siatki wędkarskie

Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju siatek do przetrzymywania ryb korzystasz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej klasy sprzęt do ich bezpiecznego przechowywania oraz transportu. Sprzedajemy markowe pokrowce na siatki wędkarskie o przekroju okrągłym i kwadratowym, pasujące do większości dostępnych na rynku siatek na ryby, w tym do modeli z metalowymi obręczami, pływających, wyczynowych z uchwytem i innych. Pokrowiec na siatkę wędkarską chroni przed przypadkowymi uszkodzeniami delikatnego sprzętu i zamoczeniem innych, przechowywanych w bagażu akcesoriów. To sprzęt szczególnie cenny podczas podróży autem.

Trwałe etui na siatkę z jedną i wieloma komorami

Z myślą o profesjonalistach, którzy zabierają na ryby więcej niż jedną siatkę, nasz sklep przygotował dwukomorowe, mocne pokrowce na siatki wędkarskie. Każda komora jest niezależna, co pozwala oddzielić od siebie siatki i tym samym zminimalizować ryzyko ich splątania oraz uszkodzenia w transporcie. Oczywiście sprzedajemy również mniejsze pokrowce jednokomorowe. Wszystkie wykonane są z solidnych i nieprzemakalnych tkanin. Dzięki temu w wygodny sposób można przewozić w nich mokre siatki. Każdy pokrowiec zabezpieczony jest trwałym zamkiem błyskawicznym.

Chroń cenny sprzęt wędkarski przed uszkodzeniami w transporcie, do jego przechowywania wykorzystując profesjonalne pokrowce, tuby, etui lub worki. Jednym z przykładów tego typu akcesoriów są sprzedawane przez nas pokrowce na siatki wędkarskie. Skorzystaj z naszej oferty i zamów solidny pokrowiec jedno- lub wielokomorowy, okrągły lub kwadratowy, w ulubionym kolorze. Zapraszamy na zakupy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 7635 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
szybko i zgodne z zamówieniem
2024-02-27
Wszystko ok
pixel